Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Miért megy sokkal rosszabbul...

Miért megy sokkal rosszabbul a korizás hokikorival mint csatos korival?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja vettem egy hokikorit, mert szerettem volna fejleszteni a koritudásomat, de amióta ezt a korit használom, még a koszorúzás (amiben nagyképűség nélkűl profi voltam) is éppenhogy megyeget. Valaki tud segíteni?

2017. febr. 5. 13:21
 1/2 anonim válasza:

Máshogy fogja a lábad, ahhoz vagy szokva. Hozzá kell szokni.

Az is lehet hogy nem volt jól megkotve...

2017. febr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szintén a szezon elején vettem egy t-blade típusú korit ami az eddigi egyszrű hokikorimhoz képest egy nagy változás volt, és első két alkalommal teljesen szenvedtem rajta, semmilyen farolás nemment rajta, olyan voltam mint egy amatőr, következő hétre már jobban ment, majd 2-3 hét után hoztam nagyjából azt a szintet amit azelőtt bár még mindig neméreztem magam stabilan, most pedig kb. 2 hónap után merem azt mondani, hogy teljesen stabil vagyok benne és vissza nem cserélném. Ha hirtelen "bénábbnak érzed magad" az új koriban az nem feltétlen a kori vagy a te hibád, egyszerűen csak meg kell szoknod hogy kissé másképp viselkedik a kori. Nekem is freestyleos létemre sokáig tartott.


20/F (Freestyle jégkoris)

2017. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!