Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Műkorcsolyázók! Tudnátok...

Műkorcsolyázók! Tudnátok segíteni? Dupla ugrásokhoz kellene.

Figyelt kérdés
Nem tudom kiugrani őket, mert régen féltem keresztbe tenni a lábamat, mert sokszor összeakadt a pengém és ez sajnos berögzült. Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan sikerülhetne? (szárazon keresztbe tudom tenni a lábamat ugrás közben)

2015. jún. 27. 23:11
 1/4 anonim válasza:
100%

Én is sprotolok, bár nem műkorcsolyázok, hanem vitorlázok. Lehet, hogy nem értek hozzá, de van egy tippem, hogy mi segíthet, ha gondolod próbáld meg.

Nekem is voltak olyan manőverek a hajóval amiket nem mertem az elején megcsinálni.. De összesezdtem a bátorságomat és megpróbáltam, akárhányszor is rontottam el, ütöttem be a kezemet lábamat, a végén már nem féltem, vagyis leküzdöttem a félelmemet.

Neked is azt ajánlom. Ha szárazon megtudod csinálni, akkor jégen is menni fog, csak ne félj. Max elesel. (jó persze, gondolom nagy sérüléseid is lehetnek, csak óvatosan)

Szerintem próbáld meg mindegy alapon.

Mi történhet.. Elesel, majd felállsz és megpróbálod újra. Kérj segítséget az edződtől vagy társadtól. Menni fog, kitartás!

16L

2015. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A duplákhoz már kell a kereszt. Nincs mese gyakorold szimpáknál és menni fog a dupláknál is. Egyébként is ha jól csinálod, akkor nem akadhat össze. Egyébként hogy sikerült az axel kerszt nélkül?

Dupla rittbergert érdemes sokat gyakorolni, ott nagyon egyszerü a kereszt. Mégha nem is fordulod ki a duplát a kersztet így is megtudod csinálni.

Milyen pengéd van, nem lehet, hogy túl hosszú neked?

2015. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az axel sem tókéletes de abban elég magasra ugrok ahhoz hogy meg tudjam csinálni. Ezzel a pengével már nincs baj csak az a penge és kori amivel kezdtem nem rendes műkorcsolya volt hanem egy rossz minőségű. Ez akadt sokszor össze pl. Koszorúban és sajnos ez megmaradt.
2015. jún. 29. 06:55
 4/4 anonim válasza:
100%
Ugyanazt tudom csak mondani mint az előző válaszoló! Ha jól csinálod nem fog összeakadni, esetleg próbáltad már a különórákat? Az is nagyon hasznos tud lenni! Gyakorolj sokat, és nagyon sok szerencsét kívánok a jövő kapcsán!
2015. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!