Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mit kell nézni korcsolya...

Mit kell nézni korcsolya vásárláskor? Ajánlanátok jó korcsolyát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 17:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nekem egyébként van egy műkorcsolyám, még 4-5 éve vettem használtan 1500 ft-ért, mert nem akartam kölcsönözni állandóan. Nem sokat jártam eddig, csupán évente 2-3x, így megtette az is. De lehet vennék én is egy újat, már ha ennyit járunk. Lehet egyszer kibérelek egy hoki korit, és kipróbálom, hogy azzal hogyan lehet figurázni (már amennyire nekem megy) és akkor eldöntöm, hogy mi legyen.
2010. febr. 22. 17:57
 12/12 anonim válasza:
Nkm CCM hoki korim van bár én 17éves vagyok de profi szinten játszom már Gyori vagyok de mivel magyarországon a hoki szinte elég gagyi inkább szlovákiába HC Slovan-ba mentem el egyébként amit én nkd ajánlani tudnék aza Tescos TT Blade korcsolya én is avval keztem kényelmes elég minoségi csak anyyi hogy tobszor kell éleztetni mert elég puha acél van az éle. Remélem segítettem :)
2012. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!