Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Nordica Dobermann SLR-N Evo Pro- sílécről? (Főleg olyan véleményét várom akinek már volt a lábán) Köszönöm!

2015. febr. 3. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a Dobermann Spitfire van,de próbáltam már ezt is.

Az én véleményem szerint jelenleg ennél jobb szlalom léc nincsen.Szinte már a gondolat erejétől élre fordul,amit elképesztően jól tart még jeges pályán is.A rövid lendület nagyon szórakoztató (és számomra sajnos már megterhelő)még nagy tempónál is.Mély hóban nem próbáltam,de ez nem is oda való.

Hosszabb carving íveket is stabilan húzza.Szerintem egyedül az ára csak a hátránya.A Spitfire-al összehasonlítva ez annál sokkal merevebb,keményebb,az egyenes futást nem számítva,mindenben lényegesen jobb.Ebben teljes famag van,nem csak egy kis pálcika végig tolva középen,mint az enyémen,a 2 titánium lapról már nem is beszélve,szerintem a kantni anyaga is nemesebb acél,mint a Spitfire-é.Két nap intenzív síelés után részben jeges pályán semmi csorbulás nem volt az éleken. Nagyszerű sí,annak aki nem ezzel akar tanulni és fizikailag is felkészült

2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!