Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hol kapok karfás szánkót...

Hol kapok karfás szánkót olcsón? Vidék vagy webáruház? Inkább utóbbi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vidék??? Pesten mindent olcsóbban adnak. De ha nem vagy pesti, én Vaterán vagy Teszveszen néznék.
2009. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]


Nem tudom merre laksz...Veszprémben van egy jó játéknagyker ahol ezeknél is olcsóbb. Ha érdekel kérek elérhetőséget és hogy szállítanak-e,ha igen mennyiért.

2009. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Kedves első, VIDÉKEN is vannak játékboltok, nem csak Pesten.
2009. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Polgárdiban lakom,Székesfehérvár mellett.Hát sajnos nem vagyok Pesti...De nem is vágyom oda

Amúgy szerintem megváltoztatták a moderátorok a kérdést valahogy úgy volt hogy vidéken hol vagy tudna e ajánlani valaki webáruházat.Köszi a címeket második

2009. dec. 18. 12:20
 5/13 A kérdező kommentje:
ja teszvesz vateraí zsibvásár megvolt már mielőtt a kérdést feltettem
2009. dec. 18. 12:20
 6/13 anonim válasza:
2.vagyok. Nem meszze lakom tőled..., jövőhéten megyünk Veszprémbe,(de lehet hogy még ma mivel munkanap van) ha gondolod megnézem a szánkót a játéknagykerben hogy feleslegesen ne menjetek.
2009. dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szia. Megint én...

Megkérdeztem a szánkót, fa-karfás 12000Ft, az akciós már elfogyott múlt héten, az 6000Ft volt. Viszont barátnőmmel beszéltem és Ők februárban kerestek szánkót, így küldött még pár linket ahol nézett akkor:

[link]

[link]

[link]

Az utolsó linket nem tudom hogy elérhető-e...

2009. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi nagyon megnézem
2009. dec. 19. 12:53
 9/13 anonim válasza:

szió!


Melyik játékboltra gondolsz Veszprémbe?Én fehérvári vagyok Hervisbe láttam a plázába csak nem karfás szánkók voltak.

2009. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17:29-es: Na ne mondd! Én is vidéki vagyok. Csak arra akartam célozni, hogy vidéken ne akarjon olcsón vásárolni, mert Bp-en jóval olcsóbban megkapja.
2009. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!