Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Sí vagy Snowboard?

Sí vagy Snowboard?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok lécci! Melyik a nőiesebb.

2013. dec. 13. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik nőiesebb, az biztos, hogy sokkal több lány/nő síel, mint snowboardozik, tegyük hozzá, ez a fiúknál/férfiaknál is így van. Szerintem nem annak kellene lennie a döntő szempontnak, hogy melyik nőiesebb, hanem hogy neked melyik tetszik jobban. Én kiskorom óta síelek, pár éve megpróbálkoztam snoawborddal is, de az nekem nem igazán jött be. 17/f
2013. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én snowboardozok, régebben (14-16)évesen sieltem, de amióta kipróbáltam a deszkát, semmi pénzért nem mondanék le róla:)
2013. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Síelek nem olya rég óta,mindig is vonzott a snowboard és sajnos mindig lebeszéltek róla,hogy milyen nehéz :/ de egyszer biztos ki a fogom próbálni :) egyébként azt válaszd amelyik szimpatikusabb 15/L
2014. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hadzsib válasza:
Férfi 2,5 éves koromtól síelek most 17 éves vagyok versenyekre jártam és mondhatom hogy eredményesen szerepeltem, de mivel nem az én eredményeim a kérdés rá is térek. tapasztalatom szerint én a síelésnél tenném le a voksomat a snowboarddal sincs semmi bajom segítek a bajba került síelőnek snowboardosnak egyaránt hiszen ez egyfajta etiket, de a snowboard szerintem kevésbé biztonságos mint a síelés és ez a saját bőrömön tapasztaltam. a snowboardnál vagy a mellkasodra vagy a hátadra tudsz esni és előfordulhat h beszorul a levegő ami nem kellemes de aki megtanul esni és sztem ez a legfontosabb ezekben a sportokban annak nem lesz egy könnyen baja mint ahogy emiatt nem töröm össze magam 120 felett. A snowboardnál én tapasztaltam egy kis kiszámíthatatlan mozgást is ami engem mindig körültekintésre késztet. Szerintem a sí a biztonságosabb bár érdekes kimondani de a snowboardos csajokat vonzóbbnak találom! :P
2014. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!