Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik a jobb a sí vagy a...

Melyik a jobb a sí vagy a Snowboard?

Figyelt kérdés
melyik a konyebb melyik jobb??

2013. dec. 1. 16:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én 3 éves korom óta síeltem, aztán tavaly elkezdtem snowboardozni és imádtam !Igaz hogy eltörtem a kezem :D De idén is azt fogok. Nekem a síelés könnyebb volt, mert ugye már nem is emlékszem mikor tanultam meg, de a snowboard most nagy szerelmem :)
2013. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jól síelni könnyebb,mint jól snowboardozni.

Én már vagy 30 éve síelek,megy is valamennyire,de mikor a kapruni gleccserparkban látom a snowboardosokat ugratni,tudom,hogy én ezt sose merném utánuk csinálni,lejtőn falevelezgetni meg minek,attól jobban szeretem a síelést.

2013. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A-A valamennyire síelni könyebb mint valamennyire snowboardozni ,de profi szinten síelni nehezebb...
2013. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a valaszokat.
2013. dec. 8. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
És a sídeszkások meg tönkreteszik a sípályát szóval nem mindenki szereti őket...
2013. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja igen a snowboardosokat általában utálják a sízők nálam a pálya elbaszása még ok ,de amikor azzal a kikurt deszkával elfoglalnak a felvonón két helyet a kis gyereknek nem adnak helyet az már felcseszős...
2013. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Azért ne általánosítson senki a deszkásokkal szemben se!!!!!!!!
2013. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Örülök, hogy minden barom sielős útálja a snowboardosokat. Hát mi meg a sielősöket útáljuk. A sok elmebeteg felviszi a kisgyereket a fekete pályára, holott a kék pályán se tud menni a gyerek, a feketén meg közveszélyes, értem ezt a felnőttekre is. Arról nem beszélve, hogy analfabéták sielnek, mert már nem egyszer megtörtént, hogy elestem deszkával, a nagyokos sielős meg ki tudott volna kerülni, de ahelyett fejbevágott a hülye botjával, mert azt sem tudja, mit kezdjen vele. A másik maradandó élmény, a nagytudó sielős kék pályán való közlekedese..én értem, hogy siel x éve és már nagyon jól megy, de akkor ne a kék pályán menőzzön,hanem húzzon fel a feketére. Amikor tanultam, a kimondottan kék, tanulópályán, az összes jól sielő direkt olyan közel jött, hogy a szívroham kerülgetett. És legfőképp magyarok voltak. Szóval már k.rvára elegem van a debil beképzelt nyomorék sielőkből, akik a deszkásokat szidják, közben náluk nagyobb barom nincs a földön. (És ez csak két példa a sokból).
2013. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó előző akkor te pont kivétel vagy az olyan csicskákat én is utálom 8 évesen pont így volt balesetem piros pályán áthajtott rajtam egy kb 28 éves csávó két lábam és balkezem eltört...a nyomorék,de akik normálisan nem kitolnak kis gyerekekkel nem utálom csak sokan vannak így,de jó sielöknél is vannak jó néhányan.
2013. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat sikerult vegyek sznowbordot is es sí lecet amelyk jobban fog tetszeni azt tartom meg.
2013. dec. 19. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!