Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik korcsolya cipőt ajánljá...

Melyik korcsolya cipőt ajánljátok Jackson Mistique vagy Classique? Több lent

Figyelt kérdés

még csak másfél éve korizok, de az álló forgás megy, illetve még a sima kadett és egyfordulatos salchow, de már a Rittbergert is próbáltam.

Érzem, hogy a mostani korim (Jackson 520) már puha nekem.

Ebben az évben szeretnék 2 másik ugrást megcsinálni és az ülőforgást.

Melyik korcsolyát ajánljátok? Tapasztalatokat véleményeket nyugodtad! Jackson Mistique vagy Classique?



2013. okt. 24. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Jackson Classique-ot vennék, mert annak jobb a pengéje. A Mistique penge nekem túl egyszerű (lényegében nem is alkalmas műkorcsolyázásra, annyi, hogy kezdőknek jó lehet, mert kevesebb az esély, hogy a recékben megbotlik, de ugrásokhoz nem a legjobb), abban nehéz lesz a flipet megtanulni.

Ha nem nő már nagyon a lábad, akkor érdemes kicsit jobb korit venni, hogy min. 4-5 évig elég legyen. Szerintem a Classique ideális neked, az még az axelhez is jó lehet. Esetleg jó lehet még neked a Jackson Competitor is.

Ezek szerintem pengével vannak, ha nem akkor ilyen szintre ajánlom a Wilson Coranation Ace pengét, az nagyon nagyon jó, kezdők is használhatják és még duplákhoz is jó.

2013. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem már nem nő :D énis a classique felé hajlok, szerintem azt már penge nélkül adják. Köszönöm szépen!
2013. okt. 29. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!