Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek milyen műkorcsolya...

Szerintetek milyen műkorcsolya márkák jók egy haladó szintü műkorisnak? Nem annyira drágán, vagy leakciózva olyan 40 ezerig?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek. Debreceni vagyok és a régi korim má kicsi rám. ( :( )

És most kéne egy új de az edzőmnél túl drága mind. ( bocs ha van helyesírási hiba.)



#műkorcsolya #kori márka #műkori márka
2013. márc. 5. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Haladó szinten nagyon nagyon nehéz 40 000 alatt korit találni.

Ajánlom a kanadai korcsolyákat azok általában olcsobbak: GAM, Jackson. Kerüld az osztrák Wifát és a svájci Grafot, igaz nagyon jók, de drágák. Magyarországon viszonylag könnyű beszerezni olasz korcsolyákat pl. Edea, Risport, azok jók és annyira nem is drágák. Nézd meg E-bayen, hátha használtan tudsz venni olcsobban, de az elég zsákbamacska. Amerikai oldalakon is kedvezőbbek az árak, de a házhozszállítás drága. [link]


De szerintem 40 000 alatt nem találsz olyan korit ami alkalmas dupla ugrásokhoz, max. kezdőknek való korit :(

2013. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Edea, Jackson, Graf a legjobb minőségüek, de nagyon drágák. Nekem szimpla ugráshoz Jacksont ajánlottak 25.000 ft volt, de szerintem nem fogja egy évnél tovább bírni. Jó minőségű korit akár használtan is vehetsz, akkor tuti lejön pár tízezres az eredeti árából. :)
2013. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!