Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Valaki kacérkodik a gondolatta...

Valaki kacérkodik a gondolattal, hogy idén kipróbálja a síelést, sífutást?

Figyelt kérdés
És, ha igen hol tenné ezt?

2013. jan. 9. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én két éve kacérkodtam, először Eplényben voltam igazi sípályán (Előtte itthon sokat csúszkáltam a a dombunkon), nem bántam meg, életem egyik legjobb napja volt. Neked is ajánlom (bár attól függ, hol laksz) van még pár hely, pl. Mátraszentistván, Visegrád(Ezt nagyon ajánlom, mert kezdő pálya, alig van ember és közel van Pesthez, valamint a hó is jó!), Kékes, illetve Sátoraljaújhely, de az nekem az ország másik felében van.
2013. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok.
2013. jan. 10. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor Visegrád nagyszerű! Itt a honlapjuk:

[link]

A fórumban pedig mindig adnak friss infókat, élménybeszámolókat, fel lehet iratkozni hírlevélre is, és ott küldik a legfrissebbeket:

[link]

2013. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azta! Ha előbb tudom hogy van Visegrádon egy ilyen hely, ahol egész olcsón lehet bérelni is cuccokat, most ott lennék!

Igazából a gyakorira is azért jöttem föl mert már másodszorra csábít ez a gondolat, hogy valamit kezdeni kéne ezzel a jó kis hóval. Sajnos cuccaim nincsenek, pénzem se sok, viszont itt vannak a budai hegyek, iszonyatosan jó dolog lehet, és ez csak most esik le hogy 3 hete itt lakok. A sífutást már volt alkalmam (külföldön) próbálni, elég jó is vagyok benne, lesiklani még nem tudtam. Ki akarom már régóta, de ez a bp-környéki opció teljesen elkerülte a figyelmemet, eszembe se jutott... sajnos azt hiszem már késő, meg egyedül se mennék szívesen :/

2013. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!