Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Aki tud síelni és snowboardozn...

Aki tud síelni és snowboardozni is az melyiket szereti jobban?

Figyelt kérdés

Én már elég gyorsan tudok menni a sível és sok az önbizalmam. Most voltam egy napot boardozni és az is nagyon megtetszett. Persze egy nap alatt még nem lettem olyan profi, de egész jól megy.


Aki tud síelni és snowboardozni is, az mer a boarddal is olyan gyorsan menni, mint a sível? Ugya a borddal nagybbat lehet esni...


2 hét múva megyünk ki Svájcba síelni/boardozni. Nekem mind a 2 van, és nem tudom eldönteni melyiket vigyem. A sí azért lenne jobb, mert azzal gyorsabb vagyok, de a boardot is nagyon élvezem. És ha megtanulnék azzal is gyors lenni, rutint szerezni, akkor inkább azt vinném.


2012. febr. 11. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én eddig síelő voltam,énis idén próbáltam ki először a boardot.Iszonyat jó volt,rájöttem,h ez után soha többé nem fogok síelni,csak a board.Én egy hétig boardoztam,és hála az égnek jól ment,vagyis az oktató azt mondta,h erősen az átlag fölött vagyok így egész jól megtanultam a végére.Már énis vettem boardot,a helyedben én azt vinném.Am te milyen boardot vettél ha szabad kérdezni?Csak kiváncsi vok egy a hozzám hasonló kezdő választására.
2012. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én nem vettem, mert volt itthon. 2 boardunk van , de 3-an vagyunk gyerekek akinek kéne. Szóval most vita van én valószínűleg veszünk egyet síbörzén. Használtat.

Amúgy a mienk elan márka, elég kemény, ami nem túl ideális kezdőnek, de azért jó volt.

2012. febr. 11. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Carbon, a te válaszod is alátámasztja, hogy miért nem akarom kipróbálni a boardot. :D Nagyon szeretek síelni, de az egyik osztálytársamon kívül nem találkoztam még olyan emberrel, aki visszatért volna síre a board kipróbálása után. Ezért inkább hanyagolom a kipróbálását.
2012. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+1 ok: el lehet ütni hátulról a síelőket/tapasztalat
2012. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Síelni nehezebben tudok, snowboardozni sokkal jobban, és jobban is szeretek..viszont..sível tudom használni a felvonókat, deszkával meg nem.. úgyhogy egyforma..egyformán rossz mind a 2.. pedig boardozni jobban szeretnék, de nem fogok..
2012. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vittem ilyenkor mind a kettőt (kocsival voltunk, síléc a kocsi tetején, hódeszka meg középen valahogy beszorítva).


Ha több infót akarsz, nézz át ide:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__teli-sportok__26..

2012. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Érdekes, én csak síelni tudok, még soha nem próbáltam ki a boardot, de haverjaim, akik már kipróbáltak, egytől-egyig maradtak a sínél.
2013. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sízni egész jól tudok és próbáltam a snowboardot is, de mindenképp maradok a sínél. Ettől függetlenül szeretnék megtanulni snowboardozni is valamennyire.
2013. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 11 éve síelek és 4 éve snowboardozok de ha valameikrő lekéne mondani az a snowboard lenne. Szerintem a síelés jobb,de lehet azért gondolom így mert beleszülettem a síelésbe
2013. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!