Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik adók szoktak jégkorongo...

Melyik adók szoktak jégkorongot közvetíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék rajongóvá válni, még nem döntöttem el melyik csapatnak akarok drukkolni de a

Toronto Maple Leafs szimpatikusnak tűnik. Az érdekelne melyik adókon vagy esetleg honlapon tudom figyelemmel követni a bajnokságokat vagy akár barátságok mérkőzéseket. Főleg az élő adások érdekelnek de jöhet akármilyen infó!


2010. dec. 28. 15:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az NHL-t tudod nézni, Sport1,Sport2-őn. Élőben olyan éjjel 1-2 kor szoktak lenne, de másnap mindig ismétlik őket.
2010. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Esetleg ESPN America.

Ha jó netes stream is: [link]

2010. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ok, köszi! Amúgy van esetleg valami oldal ahol megtudom nézni hogy kik fognak játszani, hogy áll a pontverseny stb? Főleg az NHL érdekel!
2010. dec. 28. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:
eredmenyek.com is elég hasznos
2010. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő: [link]
2010. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Te nagyon okos vagy majomgyerek. A hü**eségeidet legközelebb hagyd otthon és értelmes választ adj, köszi. Természetesen nem a hivatalos oldalra voltam kíváncsi, hanem esetleg magyar oldalra. Gondolom lövésed sincs s hokiról csak láttad a kérdést és bebökted a válaszod....Ennyire hü**e azért nem vagyok...nyomorék
2010. dec. 28. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
a jegkorong.blog.hu -n szoktak magyar nyelvű cikkek lenni, de amúgy én nem drukkolnék a Totontonak (28. hely összesítésben a 30-ból):D
2011. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs magyar honlap a statisztikákról meg hasonlókról, de szerintem nem igényel nagy angoltudást az nhl.com-ról lelesni a statisztikát, segítek :)


[link] itt tudod megnézni, hogy hogy áll a pontverseny

DIV-divízió

GP-meccsek száma

W-győzelem

L-vereség

OT-hosszabbításos győzelem

PTS-pontok

GF-lőtt gólok száma

GA-kapott gólok száma

DIFF-különbség

HOME-hazai meccsek (győzelem-vereség-hosszabbítás)

AWAY-idegen

SO-szétlövés (nyert-veszített)

L10-utolsó 10 meccs

SREAK-zsinórban hogy állnak, vagy valami ilyesmi :D



[link]

ez itt a kanadai táblázat

TEAM-csapat

POS-pozíció C-center, R-jobb szélső (right wing), L-bal szélső (left wing), D-védő (defenseman)

+/- -pluszminusz mutató (a játékos jégen tartózkodása alatt lőtt gólok minusz kapott gólok)

ESP-kiegyenlített létszámban szerzett pontok

SHP-emberhátrányos pont

PPP-emberelőnyös pont

HmP-hazai pontok

RdP-idegenben szerzett pontok

DvP-saját divízióban szerzett pontok

ODvP-másik divízióban szerzett pontok

P/G-pont/meccs átlag


[link]

itt vannak a soron következő meccsek, az időpontjukhoz +6 órát kell adni, hogy megtudd, hogy magyar idő szerint mikor kezdődik, ha a preview gombra kattolsz, utána stats->boxscore, megtudod az eseménynaplót nézni


Ha kell még valami, szívesen leírom, de ismerkedj az oldallal, mert más hely tényleg nincs, ahol nyomon tudnád követni :)

2011. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"lövésed sincs s hokiról"

Ez nem igaz.


"Ennyire hü**e azért nem vagyok"

Ez pláne nem igaz.

2011. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D no comment, máshol offolj :D ide a választ írd. És ne a hivatalos oldalt linkeld be amit minden "tapló" ismer...többieknek köszönöm
2011. jan. 3. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!