Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Kezdőként snowboard felszerelé...

Kezdőként snowboard felszerelésre mennyit szánjak, és kb. mikor érdemes megvenni, mikor vannak a legnagyobb akciók?

Figyelt kérdés

A mátraszentistváni pályára szeretnék venni egy teljes szezonbérletet, full kezdő vagyok. Nem akarom a legdrágább deszkát, de ruházatból nagyon fontos lenne, hogy nyitástól zárásig kényelmes viseletet biztosítson, ne rohadjak bele, szellőzzön jól, szóval legyen komfortos ehhez a klímához. Kb. mennyiből jövök ki? A pályáról mi a véleményetek? Most olvastam egy 6 hónapja írt véleményt, miszerint a pálya nagy része használhatatlan volt, és egy korábbi is arról szólt, hogy nem olyan a pálya, mint évekkel ezelőtt.


Snowboard oktatás van náluk, ha nem, azt hol érdemes?


Továbbá ha veszek jó minőségű ruhákat, azt téli túrák során is feltudom használni? Mondjuk egy snowboardos kabát, nadrág mennyire felel meg erre a célra, megfelel egyáltalán?


júl. 24. 03:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Továbbá milyen típusú deszkát lenne érdemes vennem, és még azt elfelejtettem megkérdezni, hogy az állítólag 100 nap fölötti nyitvatartásból hány olyan nap van, amikor érdemes kimenni, és jó minőségű a pálya.
júl. 24. 05:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy mindenképp használtat vegyél, egyébként szezon végén olcsóbb szokott lenni.
júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.: Használtat??? Miért??


Itt van ez a deszka 67%-os kedvezménnyel 90 ezer forintért

[link]


Kell hozzá egy kötés, 30 körül választhatok hozzá, és kijön az egész 120 ezer forintból.


Minek venném meg más levetett szarát 50 ezer forintért, ami 3-ad olyan jó, és fele élettartam hátra van még jó esetben, amikor úgyis muszáj lesz költenem legalább 50 ezer forintot kabátra és nadrágra, ugyanennyit aláöltöző/póló/zokni/alsónemű, szintén legalább ugyanennyit sisakra, szemüvegre, kesztyűre, bakancs + egyéb szükséges kiegészítők szintén 50 ezer. Akkor ott tartok, hogy 200 ezret muszáj volt elköltenem (ezeket nem lehet, és/vagy nem érdemes használtan megvenni?), és menjek valakinek a túlárazott használt fosával, csak hogy spóroljak 50-80 ezret.


Bocs, nem támadásnak gondoltam, de tényleg érdekel :) Megköszönném, ha elmagyaráznád.

júl. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!