Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Kik járnak síelni?

Kik járnak síelni?

Figyelt kérdés

Érdekel hogy ki volt már síelni életében, ki tud. Ki milyen rendszerességgel jár illetve nem jár.

Kérlek írjatok kort és nemet is.



2022. nov. 17. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

63N : Kb. egyetemista korom óta járok, akkor tanultam meg síelni.

A gyerekeinkkel minden évben jártunk, most már (hogy kirepültek) nélkülük, ill. barátainkkal együtt szoktunk menni. De már sokkal óvatosabb duhajként síelek, mint huszonévesen. :)))

2022. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Vizen szeretem, jo buli. Hoba, hidegbe egy tonna ruhaba koszi nem 😃
2022. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 éve járunk síelni. A feleségemmel (jelenleg 46 évesek vagyunk) 39 évesen tanultunk meg, a gyerekekink nagycsoportos ill. elsős korukban velünk együtt kezdték. Azóta minden évben 1x - 2x megyünk. A gyerekek már profik. Mi inkább csak a kék pályákon vitézkedünk. Én azért minden éven bepróbálkozok 1-2 piros pályán, egyre több sikerrel. De magát a környezetet, a hangulatot nagyon szeretjük. Van, hogy a 3. napra elfáradunk és aznap csak ültünk a hütte teraszán a szikrázó napsütésben és élveztük a friss levegőt. Szóval nekünk nem feltétlenül a sportérték számít, hanem a kikapcsolódás, pihenés. De azért szeretünk csúszni is.
2022. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3: Így van! :) 1-es voltam, a mi korunkban meg már főleg egyre nagyobb a hütte-teraszon üldögélés aránya a síeléshez képest. :-D

Régen bezzeg, mikor már 9-re ott toporogtunk az első liftindításnál, és 5 előtt meg rohantunk, hogy na még az utolsóval felmegyünk egyet... :)

2022. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 10 éve, 35 évesen voltam először, magamtól "tanultam meg", azóta évente egyszer megyek általában Ausztriába, néha egy-egy napra Eplénybe (közel van). 4-6 napot olyankor végigsíelek, nem üdögélek hüttében, nyitástól zárásig síelek.
2022. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes
2022. nov. 22. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek-korom óta járok síelni, pontos évet nemtudok, de ilyen 7-8 évesen már biztos sílécen álltam. Akkoriban telente 1 hétre jártunk síelni. Az utóbbi pár évben inkább 1 napokra járunk, viszont azt többször. Illetve, amikor összejön, akkor haverokkal 1 hétvégére lemegyünk síelni. 25/F
2022. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Ezek az idióta hóbortok csak arra vannak kitalálva, hogy pénzt vegyenek ki az emberek zsebéből
2022. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én megyek, amikor tudok.Gyerekként kezdtem sulis sítáborban.

27N

Ha valakinek lenne kedve csatlakozni, írjon!

2023. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!