Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Egy 3 és egy 1,5 éves gyerekke...

Egy 3 és egy 1,5 éves gyerekkel el lehet menni síelni? Még nem tudunk síelni most tanulna a család.

Figyelt kérdés
Nem kicsik még a gyerekek? Egyáltalán van ilyen kicsiknek való felszerelés? Szilvásváradra gondoltam kezdésként, erről van valami tapasztalatotok? Állítólag épp kezdőknek és családoknak ajánlják.
2010. aug. 15. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a három évesemmel úgy voltam, hogy vittem a babysittert. Amíg te/ti tanultok, meg épp lesiklotok, a gyerekkel mi lesz? A hátadra kötöd?
2010. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát de TANUL a CSALÁD

azaz próbáljatok olyan helyet keresni, ahol van gyerekoktatás. szerintem simán elmehettek! az osztrákok 1éves korukban tanulnak, vagy kisebb.

2010. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerőseim is úgy voltak, apa, anya, nagymama és a 2 kicsi. Mindig volt ki vigyázzon a kicsikre, a 3 éves síelt, a kicsi 1 éves még csak ilyen kis csúszós valamibe xD mehettek szerintem sok szerencsét :D
2010. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!