Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ha nyáron mész korizni fedett...

Ha nyáron mész korizni fedett jégcsarnokba, hogyan öltözöl fel? Mennyire van hideg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt szoktam viselni, mint télen.(pulcsi, harisnya, nadrág) Kicsit macerás cipelni azt a sok cuccot, de érdemes mert könnyen meg lehet fázni. Ne felejsd el a kesztyűt sem (az eséseknél sokat segít nem vágod el a kezed)
2010. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3/4-es gatya, vagy egy hosszú farmer (de furán megbámulnak a villamoson hosszú gatyában ilyen melegben, úgyhogy inkább 3/4-esben megyek :D), rövidujjú, fölé cipzáros pulcsi, kesztyű az kötelező, bár én nem mindig veszek fel, mert zavar (még nem vágták le egyszer sem az ujjam), de egy sapka sem árt, mert fázni fog a füled (de sapkát se szoktam felvenni, mert az még télen is ciki, inkább kibírom, hogy fázik a fülem, még jól is esik :D), meg vastag zokni, mert lefagy a lábujjad, de annyira nincs hideg, ha nem állsz meg a palánk mellett dumálni... valaki rövidujjúban van, de én biztos nem mernék abban bemenni az úgy nem illik a korizáshoz :D és mikor kilépek a 40 fokba az olyan nagyon nagyon fura érzés, mintha bemennék egy szaunába :D

De ha félsz, hogy fázni fogsz, akkor vigyél több meleg ruhát, van ott szekrény, akár mikor ki tudod venni, vagy, ha meleged van, akármikor be tudod tenni a cuccot :)

2010. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A városligeti műjégre jártam sokáig, de pár év óta először most jött rám a korizhatnék. Szóval azt mondjátok konkrétan hideg van bent? A káposztásmegyeri régen Astra-Zeneca, most nem tudom hogyhívják pályát ismeri valaki? Vagy hová érdemes menni csak úgy szórakozásból?
2010. júl. 23. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Jégpalota a neve, most nevezték át erre, eddig Icecenter volt, pár évente átnevezik, hogy ne kelljen valami nemtommilyen adót fizetni, én mindig oda járok, van honlapjuk is, www.jegpalota.hu , ki vannak írva az árak, és, hogy mikor van közkori :)
2010. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én szinkronkorcsolyázok és rám is elég hülyén szoktak nézni amikor hosszú nadrágban megyek nyáron edzésre.

Nyáron könnyen megfázol, szóval a kesztyüt, sálat, vastag zoknit, pulcsit, érdemes elővenni.

Különben meg hideg szokott lenni miwel kint meleg wan még hidegebbnek érzed, de minnél hidegebb wan odakint annál kevésbé hűtik a csarnokot...

2010. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!