Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én utálom ennyire a...

Csak én utálom ennyire a spanyolokat vagy vannak még mások is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 13:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%

HAJRá SPANYOLOK MINDENT BELE!

Lehet, hogy nem csak te utálod őket, de én nekik szorítok 1000-rel :D

2010. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
38%
Oszinten, hany spanyolt ismersz? Szerintem egyet se, de valoszinu , hogy egy hollandot se. Szallj egy kicsit magadba mielott ilyen hulyeseget kerdezel.
2010. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
most nem azért de ki mondta hogy a hollandoknak drukkolok?:D...
2010. júl. 11. 11:57
 24/32 anonim ***** válasza:
36%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:11 vagyok!


jelen esetben nem számít, hogy a bírók a többi csapat javára is tévedtek(tegyük hozzá, hogy nem ekkorát pl. befolyásolták a meccs végét azzal, hogy nem adtak kiállítást sem sárgát az említett játékosoknak,les gólos továbbjutás), mert ez a csapat van a döntőben, pedig nem játszottak jól. Voltak olyan csapatok, akik igenis a focit játszották, és gólokat lőttek. Nem csak találtak 1 szerencsés lesgólt, a németek ellen se azt mondanám, hogy ők voltak a jók, hanem egyszerüen a német csapat játszott szarul. Ha egy csapat szarul játszik, értelemszerüen, bár jól védekezik, akkor sem nehéz találnik egyetlen gólocskát. Ha meg azt vesszük, hogy mennyi lapot kellett volna, hogy kapjanak...talán a németek ellen nem lett volna ott a helye torresnek, villának...és alapból nem szimpi az egész csapat, nem szeretem a játékukat, amit eddig mutattak a vb-n, az nem méltó a vb címhez, ennyi. Na azon meg szakadok, mikor éretlen kis tinilányok, istenitik őket...juhujjjjj, ott vannak a döntőbe, istenem, torres, villa, casillas  :D közben meg a foci alapjait sem ismerik :D tisztelet a kivételnek.

Hajrá Hollandia

2010. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz 25%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:20

Szerintem a kérdés nem a spanyol társadalomra vonatkozik, hanem a válogatottjukra. Én sem a spanyol emberekről írom azt amit, meg senki sem, hanem fortuna kegyeltejeiről...

2010. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
kedves 12,32-es igazad van, és én sem értem nőtársaim mit esznek rajtuk...
2010. júl. 11. 13:34
 27/32 anonim válasza:
74%
én is rühellem őket, sztem ha a döntőben nem is érdemelték volna meg a hollandok a győzelmet egész vb-s teljesítményük alapján biztosan, ők legalább nem csak 1 gólt tudtak lőni
2010. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
29%
olyan szánalmasak azok a spanyolosok, akik lepontozzák az embert, mert leírja az igazat, és nem nyalja a spanyol gárda seggét be csontig :D :P
2010. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hajrá spanyolok!, Én velük vagyok/voltam!!! Mi bajod velük? Hogy ők a legjobbak?!
2010. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
27%

hosszan leírtam ebben a kérdésben többször is erről a véleményem, és a legjobb dolog kérdésről is. Aki ezt lepontozta, annak nem tetszik, hogy igenis van benne valami, na ez a probléma...ész nélkül pontozgatnak egyesek :P ezt elég szánalmasnak tartom, hogy válaszol az ember egy kérdésre, amennyiben az nem egyetik máséval, gyors pontozás :D nem számít a hasznossága :D

spanyolok a legjobbak?pf had ne írjam le a történetet többszőr :P

2010. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!