Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én utálom ennyire a...

Csak én utálom ennyire a spanyolokat vagy vannak még mások is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 13:44
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
hogy lehet ilyen hülyén reagálni egy kérdésre emberek?:D istenem...
2010. júl. 10. 14:30
 12/32 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem elég hülye a kérdés alapból.
2010. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
36%

én is utálom őket mégpedig azért, mert mióta eb-t nyertek sokasodik a divat drukkerek száma, mondván hmm ez jó csapat, na akko ő lesz a favoritom.

Mindenféle elfogultság nélkül írom, hogy nem a spanyolok a legjobbak,mint ahogy vki itt írta. Elég csak megnézni, hogy hogyan jutottak tovább, milyen csapatok ellen, 1 góllal, arról nem is beszélve, hogy a bírók szemében a spanyolokkal szemben az nem ér pirosat, ha Villa lepofoz vkit, ha Torres szándékosan (labda már játékba sincs) belerúg ellenfelébe. Nem ér sárgát, ha két kézzel megborítom a Ronaldo gyereket, az sem gond, ha szépen homorítok egyet a 16-os előterében, hátha kapok klafa szabadrúgást....számomra a hihetetlen jó csapat az, aki gólokkal képes nyerni, parádésan játszik, nos attól, hogy döntőbe van sapnyolo., még nem ez a csapat képviseli a parádés játékot számomra.

Egyébként mielött vki írná, hogy savanyú a szőlő, akkor megjegyzem nem vok német drukker és nem őket siratom...csak mert mindenhol azt olvasom, hogy aki fúj a spanyolokra, annak savanyú a szőlő a németek miatt.

2010. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy értelmes válasz
2010. júl. 10. 15:32
 15/32 anonim ***** válasza:
40%

divatdrukkerei minden csapatnak vannak.És erről nem ők tehetnek.

És azért sem őket kéne hibáztatni,mert a bíró vak és nemlátta az eseteket..mint sok meccsen ezen a vb-n.

mellesleg nekük sem adtak meg többször 11est.szóval ki van egyenlítve a dolog.

2010. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
62%
Én nem szeretem őket... Olyan túl beképzeltek, és túl vannak sztárolva, és csak a bírói "tévedések" miatt döntősök most...
2010. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
32%

Teljesen egyetértek 15:11-essel.

Engem is az irritál, hogy amióta EB-t nyertek rengeteg "divatszurkolójuk" lett.

Én személy szerint az egész VB alatt azoknak a csapatoknak szurkoltam, akik ellen játszottak. Reménykedtem, hogy kiesnek de sajnos erre még nem került sor. Pedig minden meccsükön elég közel álltak hozzá. Szerintem a bírói tévedéseknek, a szerencséjüknek és David Villának köszönhetik, hogy idáig jutottak. Ahhoz képest, hogy mennyien istenítik őket eddig nem sokat tudtak felmutatni (kivéve a németek elleni meccsen, ott tényleg jobban játszottak, mint a németek.

Én teljes szívemből remélem, hogy vasárnap a hollandok fognak nyerni. Igazán megérdemelnének már egy VB győzelmet.

2010. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
32%
b.sszátok már meg! ők nem tehetnek róla h sok divat szurkolójuk van..és most a németeknek is sok lett...egyébként a német meccsig rossz formájuk volt ennyi.egyébként nagyon jók...ha vasárnap is így játszanak sőt mégjobban összeszedik magukat akkor nyernek..azért a hollandoknak is sok szerencséjük volt nefelejtsük el...sok potya meg véletlen gól született..plusz az egyik ellenfél öngólt rúgott szal...
2010. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
68%
nem mondanám,hogy útálom őket,de nem is a kedvenceim,nekem olyan beképzeltnek tűnnek,vagy nem is tudom...:S meg így vagyok a brazilokkal is. én inkább a hollandoknak szurkolok a vb-n :)
2010. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
57%
a spanyolok statisztikát nézve mindegyik meccsen jobbak voltak.gólokat nézve 1 meccsen nem.
2010. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!