Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Na mivan a nagy argentínokkal?...

Na mivan a nagy argentínokkal? Csak nem kaptak egy 4est? Persze ők lettek volna a világbajnokok, hooogyne maradonástol, messistől mehetnek a búsba, diego meg sztem már most pippantja jó kis argentín gandzsát

Figyelt kérdés
igazából ki vagyok akadva h mindenki a vb elött h mondta h argentína lesz a világbajnok, meg milyen jók, maradona, messi huu bazeg be kell fosni, aztán ennyit értek!!
2010. júl. 3. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
háháhá kiestek a kis moc.skok :D háháháhá
2010. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is totál boldog vagyok! Rég láttam már ilyen szép meccset a németektől pedig 10 éve vagyok drukker! most már aranyat kell nyerni! Egyébként egy vb-nek nem így kell neki állni, h mit mond a közvélemény hanem, h te kinek drukkolsz a németeket pl minden meccs előtt leírták 2002-ben, 2006-ban és 2008-ban! Jelezném 2002-ben ezüst 2006-ban bronz és 2008-ban szintén ezüst! Szal ha én hallgatok a sok hülyére akkor már nem is tudom hol lennék!
2010. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szurkolok senkinek. Én örüklök mert volt 4 gól, nem volt unalmas. Én élveztem. Amugy mindegy hogy ki nyer ( számomra).
2010. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen nyertek, én nem csodálkozom. Az összes ismerősömnek persze nagy volt a szája, hogy szarrá verik őket az argentínok nah de tessék:)...csak így tovább Németország!
2010. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is örülök, hogy kikapott Argentína, irritáló volt Maradona viselkedése, ahogy istenítette magát és csapatát, holott közel sem könnyedén jutott ide. Az sem tetszett, hogy leszólta a spanyolokat és a németeket, hogy bírói segítséggel jutottak idáig, bezzeg ők.. hát igen, mint tudjuk, őket nem segítették a bírók áááh, ugyan. Pl. Mexikó ellen az első gól sem volt többméteres les, ez azóta is fáj nekem. Azután is verte magát, hogy milyen királyok, pedig nem jó játékkal, hanem puszta szerencsével nyertek akkor is. Ennyi, valamikor nem elég a szerencse, ilyenkor csak focival lehet nyerni, ha valaki nem tud focizni, az kiesik. Ha nem most, a következő meccsen estek volna ki, mivel hogy ez a csapat nem lesz/lett volna világbajnok, az 100%.
2010. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hál istennek kiesett az összes dél amerikai csapat és így csak európaiak maradnak majd a döntőbe!!!

Uruguay úgyis kikap majd...

2010. júl. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
"utolsónak" A foci Dél-Amerikából jön,ezt el ne felejtsd
2010. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak a foci Angliából jön ne felejtsd!
2010. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
és a focit 22en játszák és mindig a németek nyerik:D
2010. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá hungary :O
2013. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!