Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sok gyakorlással lehet valaki...

Sok gyakorlással lehet valaki olyan jó focista mint egy "született tehetség"? (foci)

Figyelt kérdés
Mert ugye aki nem olyan jó de nagyon szereti amit csinál és küzd,hajt, hogy nagyon jó legyen, az szerintem sokkal többre viheti, mint egy úgymond tehetség aki csak az eszét teszi azzal amit tud, nem? Persze van kivétel a "tehetségek" közt is.
2010. júl. 1. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekből a focistákból lesznek a robotoló focisták akik egész meccset végig futják és inkább védekeznek (pl.védekező középpályás:Muntari,Gattuso,).Lehet ha sokat edzel és odafigyelsz.Sok szerencsét.
2010. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, ott van rá az ékes példa: Pavel Nedved

Nekem Ő az óriási példaképem pontosan azért, mert nem született egy húúú de nagy tehetségnek, mégis szorgalmával sokáig vitte.

2010. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!