Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A kosárlabdán belül a FIBA-t...

A kosárlabdán belül a FIBA-t vagy az NBA-t szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NBA
2010. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az NBA látványosabb támadásba egyéni játékban ,de az europia kosárlabda a védekezésben jeleskedik,szoval minden kisgyerek az NBA fogja mondnai meglátjátok egy-két év mulva egy szinvonalba kerül...ha az NBA-ban nem lenne anny pénz mint amenyi van akkor végük lenne.
2010. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Remélem a gyereket nem célzásnak szántad...
2010. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11:11 nem célzásnak ,aki csak a tévében látta kosárlabdát azt nem is tudom ocsárolni ,hogy az NBA -válassza ,nézni lehet én is jobban szeretem de mikor már egy kicsit belekezdesz látni a játékba akkor mást mond az ember.
2010. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyébként én ritkán szoktam kosárlabdát nézni de akkor mikor nézem, NBA meccs van. Onnan vettem, hogy akkor az NBA jobb.

A focit preferálom :)



ELSŐ VOLTAM

2010. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11:25 látod ,hogy igazam volt?:D
2010. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mibe kéne belelátni jobban, és ezt mér csak a gyerekek szeretik. Talán csak gyerekeket látni a lelátókon, a kommentárok vagy szakértők között?:) Nem véletlenül nagyobb a nézettsége az NBA-nek, hiszen látványosabb, több pontot dobnak. Személy szerint, nekem még jobban tetszik benne, hogy több hangsúly kerül az erőre. Nem kell mondanom, hogy O'Neal és Howard sem lennének ilyen elismerettségi szinten Európában régen kifújták volna őket:)
2010. jún. 23. 12:19
 8/12 anonim ***** válasza:
(az elözökböl vamalyik vagyok)Az a baj ,hogy europában a foci dominál,abban van a pénz,s ha egy europainak van anyi pénze akkor focimecsre megy el nem pedig kosárra ,kivétel persze ha nem fanatikus..de egyépként ahogy nézem te is csak nézni szereted ezt a sportágat nem de bár?
2010. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nézni is szeretem, meg játszani is szeretek:) Persze, egyértelműen nem verseny szinten űzöm, csak a barátaimmal szoktam lejárogatni a pályára meg különbféle utcai versenyeken veszünk részt. Nem is tervezem, hogy versenyszinten kezdjem el ezt a sportot, mert a küzdősportok és harcművészetek jobban tetszenek:)


Szerintem kezd változni az, hogy az emberek inkább a focira járnának ki. Persze még a focinak mindig nagyobb a nézettsége, de ahogy én észreveszem, egyre több ember szereti meg a kosárlabdát ezáltal többen is járnak meccsekre.

2010. jún. 24. 16:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát hja jönnek rá ,hogy a foci az unalmas:D,Küzdősportokbol az MMA-t szeretem de persze nem üzöm ,mert elég kényelmetlen lenne szétrugdosott fejjel járni kosáredzésre:D
2010. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!