Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Mourinho meddig...

Szerintetek Mourinho meddig lesz Manchesterben?

Figyelt kérdés
Nemrèg olvastam hogy Jos÷ Mourinho az első Premier League edző akit valószínüleg meneszreni fognak. Èn szemèly szerint nagyon örülnèk neki vègre United szurkolókènt. Szerintetek tàvozni fog a közeljövőben? Ès ha igen, ki venné át a helyèt?

2018. júl. 30. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Könyörgöm, első szezonjában 3 kupát nyert azzal a Manchesterrel amelyik éveken át egy hulladék volt, második szezonjában is jó volt, csak guardiola szárnyalt a cityvel, ennek ellenére josé hozta a kötelezőt


Ki lenne jobb, mint ő? Ő csinált újra "nagy" csapatot az Unitedből..

2018. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Engem különösebben nem erdekel a MU, de az 1-essel ertek egyet. Egyelőre semmi ok nincs a leváltására.
2018. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi ok nincs a váltásra? Az egy dolog mit nyert első szezonjában, de könyörgöm, ódivatú focival teszi tönkre a klubbot! A fiatal játèkosokat elűzi, ráadàsul màr a vezetőséggel is sikerült összevesznie. Elèggé kint áll már a szénája a klubbtól, és ha nem most, hamsrosan biztosan távozni fog. Ha csak, nem nyer egy jelentősebb trófeàt.
2018. júl. 31. 02:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, akkor cseréljétek le és megint éljenek a hatodik helyek a bajnokságban, meg az EL csoportkörös kiesés

De legalább mikor 5-ből 1 meccset megnyertek akkor rúgtok 3 gólt

Spursosként nekem megfelel :D

2018. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3# Igaz, de legalább nekünk nem kell megkérdezni a nagyapánkat mikor nyertünk utoljára trófeát. :D
2018. júl. 31. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Azert Mourinho- val megnyertek az EL- t, iden pedig 2. helyen vegeztek a PL- ben. (előtte vagy 5 éve alltak a "dobogón). Szóval, bar nem rajongok Mourinhoért, nem olyan rossz eredmenyek ezek, különösen az erkezese előtti évekkel összevetve.
2018. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:DDD


Pont a végleteket mondtam, ne legyetek olyanok mint mi :D

2018. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Jó lenne már ha seggbe rúgnák...Gyalázat amit művel.
2018. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a játékkal idén nem lesz 81 pontjuk az tuti.Conte/Zidane válhatja jelenlegi körülmények között.Esetleg Gary Neville válthatja,bár az merész húzás lenne.
2018. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És eddig tartott. :D
2018. dec. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!