Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csinaljak hogy vissza...

Mit csinaljak hogy vissza szerezzem ezt a szurkolói érzést?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem azt hogy milyen is egy csapatnak szurkolni

Igazi szurkolónak akkor éreztem magam amikor 5 évig a real madrid-nak szurkoltam,és ahogy kezdtem felnőni at gondoltam hogy miert is lettem madridos.Ezutan elkezdtem valtogatni,de sose a legjobb csapathoz partoltam át.

A lényeg az hogy nem érzem már azt a szenvedély egyik csapat irant sem ugy igazan,de nekem a foci az életem,és nem tudok egy kedvenc csapat nélkül meglenni

Nem erdekelnek a rossz kommentek,de remélem lesz itt majd valaki aki ad majd egy olyan választ,amin elindulhatok!


2017. júl. 24. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert egyértelmű lett utóbbi években hogy Real a világ legjobb csapata. Én kifogtam egy kisebb csapatot még kiskorom óta, Steaua Bukarestet, és azóta szenvedéllyel követem őket, azok után miután 4 éve megverte Ajaxot, Chelsea-t és sok más csapatot, ráadásul Romániából jöttem és ott a népesség 60-70%-a Steauanak szurkol, mert egyetlen Kelet-Európai csapat, aki megnyerte a BL-t 1986-ban és történelmet írt a nemzeti, illetve európai bajnokságokon, tehát azóta rá vagyok kattanva
2017. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt az érzést jobban át lehet élni egy kisebb csapatnak szurkolva, mint a Realnak, vagy a épp Barcának. Nekem az Arsenal és a Dortmund a két kedvencem, de magyarázatot ne várjál, hogy miért pont ők.
2017. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem oda írni,hogy már tavaly június óta a unitednek drukkolok,de nem érzem azt hogy igazi szenvedélyt,de...

A united nekem az eletemet végig követte,még anno a realos korszakomban is mindig érdekelt ez a klub,követtem őket,ennek a csapatnak tudom történelmét,játékosokat,szinte mindent

Igazábol 1. osztályos koromban őket ismertem elösszőr!!

Mindig is ilyen furcsa kötelék volt köztem és a united között :)

A real utan nem talaltam egyik klubban sem önmagam,de a united,valamiért ugy ereztem hogy ez a klub más,ide tartozom,őket már nem tudom itt hagyni,fel sem merült bennem

Ugyhogy azt szeretnem hogy ez a "kötelék",hatalmas szenvedéllyel párosuljon,meg akarom erősíteni!!

2017. júl. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!