Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet kosárlabdázni elülső...

Lehet kosárlabdázni elülső keresztszalag pótlása nélkül?

Figyelt kérdés
Edzésen elszakadt a szalagom, és egy porcrész is lejött ezzel, így ez megakasztotta a térdemet. Rögtön másnap műtöttek is, de nem raktak a szalag helyére semmilyen pótlást. Tisztában vagyok vele, hogy ez egy fél éves felépülés. Tudnám folytatni a kosarat a megfelelő térdgéppel, vagy mindenképpen szükséges a szalag pótlása?

2017. máj. 26. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre az orvosod fog csak tudni válaszolni, de szerintem magadnak okozol csak kárt így. Mert hiába használsz valami nagyon komoly rögzítőt, szerintem olyan, ami nen akadályoz, de közben elég hatékony is... remélem, hogy találsz majd azért.

Egy nagyon kedves ismerősöm kézilabda közben járt így, és vissza akart menni ő is, de rájött hamar, hogy eh így nem fog működni. Ő végül a sportot hagyta ott.

Hogyha annyira komolyan csinálod, akkor valószínűleg az orvos is a pótlást fogja javasolni. Ha pedig inkább csak hobbi szinten csinálod, aķkor lehet érdemesebb hosszabb távon magadra gondolni, és ott hagyni:/

Sok sikert! 19/L

2017. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyha pótolják a szalagot akkor van esély folytatni?
2017. máj. 28. 17:41
 3/3 anonim válasza:
Simán folytathatod ha pótolják a szalagot.A párom 40 évesen műttette és még 12 évig kézilabdázott utána. A keresztszalag nélkül bármikor összecsuklik a lábad akár járás közben is.
2017. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!