Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 203 centi vagyok,21 éves, fiú...

203 centi vagyok,21 éves, fiú ha most elkezdek kosárlabdázni akkor mennyi az esélyem hogy bekeruljek az NBA-be vagy minimum az EL-be?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyi
2016. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te kosarazol vagy miből állapítottad ezt meg?
2016. okt. 28. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A korodból
2016. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
Ha ezt 10 évvel korábban kérded, akkor esetleg.
2016. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az NB1-be lenne esélyem bekerulni?
2016. okt. 29. 16:42
 6/6 anonim válasza:
Ha valaki ilyen helyekre akar bekerülni, oda évekig kell űznie a sportot. Meg attól, hogy te most el akarsz kezdeni kosarazni nem biztos, hogy jó leszel. És még, ha jó is lennél, hogy gondoltad, bemész hozzájuk, hogy helló, megjöttem? Nagyon sokat kell várni, hogy egy emberből profi sportoló legyen, fokozatosan kell felépítenie a karrierjét stb. hogy felfigyeljenek rá. Az a baj ez az építkezés (szerintem) 5 év alatt nem teljesíthető, főleg hogy jelen pillanatban még nem is tudsz kosarazni. Ha még egy nagyobb csapatba tegyük fel be is kerülnél 10 év múlva már akkor is 31 éves vagy..
2016. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!