Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mivel jobb egy száras stoplis,...

Mivel jobb egy száras stoplis, mint egy sima? Miben különböznek, mivel jobb vagy rosszabb? Szerintetek melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés

Most szeretnék egy Nike Mercurial Vapor XI vagy Nike Mercurial Superfly V-t, de nem tudom melyiket válasszam.

Kép a cipőről: [link]



2016. dec. 3. 23:33
 1/5 anonim válasza:
Száras fogja a bokád. Ha könynen kimegy a bokád száras mindenképp, de a fociban ez eléggé könynen megesik, szárásat ajánlom a biztonság miatt, de lehet kéynelmesebb a száratlan
2016. dec. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A link nem jó, mert a kért oldal nem létezik.
2016. dec. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igazából semmibe nem különözik! Max az anyagától.

De a száras kényelmesebb könnyebb és eredeti!

2016. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ennél [link] jobb csukát még nem csináltak.
2016. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, a rendes kép pedig itt van, az előző nem tudom miért nem elérhető.

[link]


Illetve még az lenne a kérdésem, hogy nekem bokavédős sípcsontvédőm van, de nem tudom, hogy arra rámegy-e a száras, vagy zavaró-e?

2016. dec. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!