Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még "jó" focista...

Lehetek még "jó" focista annak ellenére, hogy már évek óta csak hobbi szinten űzöm ezt a sportágat?

Figyelt kérdés
26 éves, Erdélyben élő fiatalember vagyok. Jelenleg tanítóként dolgozom a szülővárosom iskolájában. Munkámból kifolyólag már kevesebb időm van sportolásra, mozgásra, mint amikor még nem volt állásom, de hiányzik a mozgás. Nagyon szeretem a focit (mondhatni megőrülök érte), gyerekkorom óta rúgom a bőrt. 10 éves koromtól két évig voltam igazolt játékos a helyi törpecsapatban, legtöbbször jobb középpályásként játszottam. A suliban is sokat fociztunk, főleg torna órákon, de szünetekben is kergettük a labdát. (Nem dicsekvésként, de az osztályunk csapatának a gólkirálya voltam). Sokan azt állítják, hogy a sport és a tanulás nem fér meg egymás mellett, de nálam a foci nem így volt, abban is az osztály élén voltam. Idővel aztán a foci nem úgy ment, mint addig, kitettek a csapatból (nem voltam "jó" címen, bár szerintem az volt inkább a baj, hogy a román gyerekeket részesítették előnyben). Az eset után is rugdostam még a labdát, de 17 évesen egy betegség miatt abba is kellett egy időre hagynom a sportolást. Fél év után ismét egészséges lettem, ismét fociztam, ezúttal az ificsapatban, de érettségi előtt álltam, így felhagytam vele. Egyetem, majd munkahelyek következtek, ami mellett csak ritkán volt időm focizni. Az egyik vidéki településen, ahol éppen akkor oktattam felajánlották, hogy játszak a csapatukban, de mivel ingáznom kellett (120 km-t) nem tudtam rendesen edzeni, se meccsre menni. Az utóbbi időben régi és jelenlegi tanítványaimmal fociztam, hobbi szinten. Arra lennék kíváncsi, hogy ha most nekiállnék edzeni, lehetnék-e még jó, ha csak hobbi szinten is? Jobb lábas vagyok, elég technikás és gyors is, sőt, kapusként is megállnám a helyem

2016. nov. 6. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapusként még a román 3. ligában talán
2016. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!
2016. nov. 6. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
2. is meglehet,40 éves korodig még simán lehetsz kapus.
2016. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a helyzet, hogy se 3., sem pedig 2. ligás csapat nincs a környékünkön
2016. nov. 7. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!