Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az a kerdesem hogy 14 evesen...

O.bogdi kérdése:

Az a kerdesem hogy 14 evesen meg belolem lehet focista? A valaszt koszonom is elole.

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert szerinted a focistak nem voltak 14 evesek? Ha azt akarod tudni h ha most kezdenel el 0rol vocizni lehet-e beloled profi akkor a valasz 99% ban nem lenne. De ha kiskorod ota focizol es most mennel valahova komolyabban edzeni es szorgalmas es tehetseges vagy akkor igen csak lehetoleg minnel elobb kezd el.
2016. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem el, de külön mozgáskordinációra kellet járnom,mert nyújtott lábbal futottam. Külön erőnléti edzéseket csináltam,első bajnoki mérkőzésemen mesterhármast lőttem. 13/f
2016. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a mondatszerkezeteidet elnézem, lehet.
2016. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amit írtál, az alapján még lehet.

Lényeg, fiatalon a foci közelébe kellett kerülnöd. Illetve kell,hogy legyen benned egy rakás elszántság, míg délután otthon tévéznek egyesek, neked a pályán kell gyakorolnod kapura rugdosni, futni, stb.

Rengeteg idődet kell feláldoznod a cél érdekében, különben nem tudsz majd az élre törni. Kitartás és sok sikert hozzá!

2016. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!