Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elválaljam az ajánlatát?

Elválaljam az ajánlatát?

Figyelt kérdés
13 èves vagyok eddig hobbiból fociztam kapuskènt.Minap kint voltam ès a korosztályom edzője megkèrdezte nem e lenne kedvem a csapatba játszani.Meg adta a tel.számát is ès megyek megnèzni 1 edzèst.Elfogadjam az ajánlatát? Kicsit fèlek mert hátha ki nevtnek hogy sz@r vagyok vagy ilyesmi.

#fiú #13 éves #edző #kapus #vágyok rá #remèlem összejön
2016. júl. 10. 18:24
 1/4 anonim válasza:
Ha úgy érted, hogy ez a te sportod, és szeretnéd komolyabban venni, akkor mindenképp. Minden kezdés ijesztő és nehéz, de nem hívott volna szerintem, ha nem látna benned valamit. Menj el nyugodtan, azért van az edzés, hogy fejlődj. :) ne félj a kinevetéstől, valahol el kell kezdeni, pláne ha felajánlották. Én is féltem elkezdeni kézi edzésre járni pont azért, hogy kinevetnek. Tipikusan az a gyerek voltam, aki két egyeneset nem tudott dobni. Most meg esélyes a korosztályos nb 1. Nagyon sok sikert kívánok, ne ijedj meg a lehetőségtől, élj vele!:)
2016. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen.Valószinűleg elfogadom az ajánlatát.Már règebb tervezem hogy belèpek de mindig úgy voltam vele hogy...Ment a zöld pacsi:-)
2016. júl. 11. 10:36
 3/4 anonim válasza:
Engem ki röhögtek aztán én lettem az eggyik legjobb az edzőm is mondta meg hogy válogatott is lehetek(többszörös nb1-es gólkirály)+csapatkapitány is voltam úgy hogy ne félj én se szoktam senkit kiröhögni inkább segítek ha jó helyre kerülsz nem kiröhögnek ha nem segítenek(focizok)
2016. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neketek!Vègül elfogadtam.
2016. júl. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!