Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci toborzón mit kell csinálni?

Foci toborzón mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a vidinel lesz toborzo es el fogok menni ra de nem tudom mit kell csinalni. Mondtak hogy focizunk egy kicsit de nem tudom higy meccs vagy passzoljatas vagy kapuraloves lesz-e. Valaki volt már ilyenen? Mit csinaltatok? Kezdő/13

2016. júl. 3. 18:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Passzolgatas*
2016. júl. 3. 18:39
 2/19 anonim ***** válasza:
passzjáték, labdavezetés, lövés, éles játék, meg minden ami egy komolyabb edzésen előfordulhat.
2016. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Es ez ugy megy hogy, megnezik ki hogy focizik es nem mindenki kerul be?
2016. júl. 3. 18:43
 4/19 partizana ***** válasza:
Az attól függ milyen komoly egy csapat, nem mindegyik szelektálhat szóval pl.: egy Fradiba nem mindenkit vesznek fel nyilván míg egy falusi csapatba általában mindenki (kivéve Felcsút az ugye nagy csapat)
2016. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
jól gondolod. aki béna, nem kerül be. csak a legjobbak.
2016. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Es mi szamit benanak? Dekazni tudni kell? Mit kell tudni hogy bekeruljek?
2016. júl. 3. 22:08
 7/19 anonim ***** válasza:
focizni. nem árt ha nem vagy botlábú, és a posztodhoz szükséges képességeid megvannak.
2016. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem jarok kulon focira ha jol ertelmeztem ez a felhivas kezdoknek szol. De azert nezzetek meg Ti is, itt a link: [link]
2016. júl. 3. 22:20
 9/19 anonim ***** válasza:
kezdőknek szól ránézésre valóban. azt hittem a fiú válogatóra gondolsz.. hát a lányoknál azért annyi elvárás van hogy legyen fogalmad a fociról, és azért tudd nagyjából odarúgni ahova akarod, de azért nem ugyanazt várják el mint a srácoktól :)
2016. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszonoma segitseget, azert nem irtam hogy lany vagyok mert mar volt egy hasonlo kerdesem es csak olyan valaszt kaptam h egy lany ne focizzon. Koszi:)
2016. júl. 3. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!