Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én gondolom azt, hogy...

Csak én gondolom azt, hogy ezzel a 4-0-ás belgák elleni vereséggel ugyanoda zuhantunk vissza, ahol Dárdai előtt voltunk?

Figyelt kérdés
Nem is a kiesés zavar, mert szinte borítékolható volt, de szerintem irtó ciki, hogy az EB legnagyobb különbségű verességével kellett búcsúznunk. Ha kikapunk 2-0-ra egy rossz szavam nem lett volna, nem is értem miért nem álltunk be bekkelni az utolsó játékrészre. A szlovákok is megúszták egy hármassal egy jóval erősebb német válogatottól. A fájdalmamon csak az enyhítene, ha a belgák ezután mindenkit bedarálva megnyernék az EB-t. Viszont ami a leginkább szomorú, hogy előjöttek a Dárdai/Storck előtti időszak kapitális problémái: eladott labdák, szervezetlenség, pocsék helyzetkihasználás és naiv támadójáték. Csak bízok abban, hogy a vb selejtezőkön már úgy fogunk pályára lépni, mint az a csapat, aki az eb csoportja élén végzett a luzitán/sógor kettős előtt, nem pedig az a "nosztalgia válogatott", aki 2016-ban kellemes meglepetést okozott. Remélem a vb-re is kijutunk és nem kell évtizedeket várni egy újabb "sikerre". Nagy Ádámot, Kleinheislert, Lovrencsicsot és a többi fiatalt pedig azonnal topbajnokságok csapataiba "zavarni", ahol meg is kapják a lehetőséget, hogy a szomszédokhoz hasonlóan végre nekünk is legyenek európai szinten jegyzett topjátékosaink!

2016. jún. 27. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

2-0 után már beállhattunk volna, csak addigra már ugyanannyi támadó volt a pályán, mint védőjátékos nálunk.

Plusz nagyon el is fáradtak, felőrlődtek a végére.


Én is remélem, hogy nem torpanunk meg ezzel, és folytatódik a tudatos építkezés, és az önbizalomtól duzzadó játék.

2016. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem jött össze az a fránya gól sajnos, hiába próbálkoztak. Azonban volt rá esély! Nem zuhantunk oda vissza, biztos más is gondolja így, de ez nem igaz, szerencsére.
2016. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
úr isten.. bocsi, de te g*ci hülye vagy!
2016. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem értesz a focihoz kussolj!!! Patkány! Gondolom a magyar-belga volt az első meccsed amit néztél...
2016. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

Az akkori csapat 10-0 -ra kapott volna ki ettől a belga válogatottól. Ez a 4-0 sem volt reális eredmény. A végén csak a támadásra koncentráltunk, elhanyagoltuk a védekezést, ezért futottunk bele egy ekkora zakóba. Látottak alapján 2-0 lenne az igazságos eredmény (meg is lett volna, ha nem álltunk volna át offenzív játékmódba az utolsó negyed órában).


Azt meg nem értem, hogy egy vereség után miért kell lenézni a csapatot.

2016. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!