Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én gondolom azt, hogy...

Csak én gondolom azt, hogy ezzel a 4-0-ás belgák elleni vereséggel ugyanoda zuhantunk vissza, ahol Dárdai előtt voltunk?

Figyelt kérdés
Nem is a kiesés zavar, mert szinte borítékolható volt, de szerintem irtó ciki, hogy az EB legnagyobb különbségű verességével kellett búcsúznunk. Ha kikapunk 2-0-ra egy rossz szavam nem lett volna, nem is értem miért nem álltunk be bekkelni az utolsó játékrészre. A szlovákok is megúszták egy hármassal egy jóval erősebb német válogatottól. A fájdalmamon csak az enyhítene, ha a belgák ezután mindenkit bedarálva megnyernék az EB-t. Viszont ami a leginkább szomorú, hogy előjöttek a Dárdai/Storck előtti időszak kapitális problémái: eladott labdák, szervezetlenség, pocsék helyzetkihasználás és naiv támadójáték. Csak bízok abban, hogy a vb selejtezőkön már úgy fogunk pályára lépni, mint az a csapat, aki az eb csoportja élén végzett a luzitán/sógor kettős előtt, nem pedig az a "nosztalgia válogatott", aki 2016-ban kellemes meglepetést okozott. Remélem a vb-re is kijutunk és nem kell évtizedeket várni egy újabb "sikerre". Nagy Ádámot, Kleinheislert, Lovrencsicsot és a többi fiatalt pedig azonnal topbajnokságok csapataiba "zavarni", ahol meg is kapják a lehetőséget, hogy a szomszédokhoz hasonlóan végre nekünk is legyenek európai szinten jegyzett topjátékosaink!

2016. jún. 27. 14:34
1 2
 1/15 partizana ***** válasza:
86%
Csak rossz napjuk volt, egy meccsből nem kell nagy következtetést levonni.2014 szeptember 7.én kaptunk ki utoljára tétmeccsen (a görögök elleni csak papíron volt tét meccs).
2016. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jol jatszottunk es en buszke vagyok a fiukra. 1-0-nal sokaig benne volt a meccsben, hogy egyenlitunk. A kieseses szakaszban pedig nem szokas beallni bekkelni vedeni az eredmenyt, minek ugye, amikor teljesen mindegy hogy hany gollal esunk ki. Nekem tetszett hogy meg 3 golos hatranyban is mentek a fiuk, es kuzdottek a becsuletgolert.
2016. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Remélem igen. A világranglista második helyezettjétől négy góllal kikapni úgy, hogy legfeljebb kétgólos különbség volt a meccsben kicsit más, mint egy az ellenfél számára tét nélküli meccsen 8 gólt kapni, miközben egy amatőr csapat benyomását keltjük.


"Ha kikapunk 2-0-ra egy rossz szavam nem lett volna, nem is értem miért nem álltunk be bekkelni az utolsó játékrészre."


- Mert vannak emberek, akik nem csak az eredményt nézik.


Annak meg nézz utána, hol játszik Kleinheisler.

2016. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tudom hol játszik Kleinheisler, a Werderben kiegészítő emberként. A meccseit viszont nem szoktam nézni és csak remélem, hogy a következő szezonban szintet fog lépni és bízok benne, hogy idén csak azért mellőzték, mert nem vette még fel a ritmust a hirtelen jött téli átigazolás miatt.

A tegnapi meccsre visszatérve azért ha nem is a híres 8-1, de a hollandok elleni rutinszerű sokgólos selejtezőbeli vereségek "bevillantak" a fejemben. Ezt a meccset tipikus Dárdai stílusban kellett volna durván végigbekkelni a 80. percig és utána "kis szerencsével" jöhetett volna a selejtezők során jól ismert "dráma", amolyan Chelsea-s stílusban. Ehelyett belementünk egy adok-kapok párharcba egy nálunk nagyobb súlycsoportú ellenféllel, amiből sehogy sem jöttünk volna ki jól, főleg 2-0 után.

2016. jún. 27. 15:34
 5/15 Szergej55 ***** válasza:
88%
Igen, csak te.
2016. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem te nem nézted a meccset. Jól játszottunk, csak nem olyan jól, mint a belgák, akik Európa egyik legjobb csapata. A végén támadnunk kellett, abban pedig benne van, hogy esetleg kontrákból gól(oka)t kapunk. Ha mégis nézted, akkor tudhatod, hogy az első kivételével az összes gólt kontrából rúgták a belgák, nekik ez az erősségük, mi pedig pont az ilyen gyors támadásokból vagyunk sebezhetőek.

Messze nem volt akkora szintkülönbség a két csapat között, mint pl. az előző meccsen a németek és a szlovákok között.

2016. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Álljunk be bekkelni, hogy biztosan kikapjunk egy góllal, ahelyett, hogy megpróbáljunk nyerni? :DD Magyarul adjuk fel 1-0nál a meccset. :D Micsoda hozzáállás, nagy sportember lehetsz te is. :D
2016. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocs, akkor lehet én láttam nagyon rosszul a meccset. Nekem az tűnt fel, hogy a belgáknak már az első félidőben is 2-3 ordító nagy ziccerük volt.
2016. jún. 27. 16:18
 9/15 belapus ***** válasza:
89%

Megtehettük volna, mint a szlovákok, hogy 11 emberrel beállunk bekkelni, föladva minden gólszerzési szándékot, és lehet, hogy mi is megúsztuk volna 2-3 góllal.

Vagy megtehettük volna azt is - amit meg is tettünk -, hogy továbbjutásra játszunk.Ehhez- a korai gól és az egyre fogyó játékidő miatt, mind nagyobb kockázatot kellett vállalni.Ebben pedig benne volt a nagyobb gólarányú vereség lehetősége is.

Számomra sokkal szimpatikusabb volt az a lehetőség, amit a válogatott választott.

Valóban, sok hibával játszottunk a mérkőzésen, és a szerzett labdákkal rendre lefutottak minket, de ahhoz, hogy egy ilyen belga csapat létrejöjjön kb. 16 év kellett.

Mi most vagyunk az út elején.Nagyon örülnék, ha 15-16 év múlva azt mondhatnánk, megérte magunk mögött hagyni az elavult magyar módszert.

2016. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Mi kiválóan játszottunk, a belgák iszonyú erősek. Náluk huszonéves fiúk fociznak, nálunk több 30-as is van stb.

4 meccset játszottunk, 3 veretlen, inkább ezt nézd, meg hogy Király mennyire királyul védett. Jelenleg a belgák jobbak voltak, a legtöbb szaklap is dicsérte a magyarok teljesítményét

2016. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!