Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most mi estünk pofára, mint a...

Most mi estünk pofára, mint a zsíroskenyér?

Figyelt kérdés

Valjuk be őszintén... Belgium csúnyán elvert minket !!!

Ekkora gólkülönbséges vereség nem született még ezen az eb-n !

Ti mit gondoltok erről a meccsről ?

Van okunk szégyenkezni ?

Vagy nincs mivel tőlünk még ez is szépteljesítmény ?



2016. jún. 27. 01:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
1%

Imádom ezt:

"voltak helyzeteink"

Ki a retkes isten f-a-szát érdekel ha mindet kihagytuk? :D

Legalább egy becsület gólt rugtak volna...de hát nem ment.

2016. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

10-es.

Izland ellen 1-esből kapott gólt, mint írtam, előtte vitatható, hogy hibázott-e viszont felróni neki, hogy nem fogott meg egy 11est ökörség.

Igen, kapott 3-at Portugália ellen. Mindháromszor mattolva volt védelem. max Ronaldo fejese lehetett volna bravúr védéssel meg, de az sem igazán.

Belgium ellen pedig szintén. Mind a 4 gól olyan volt, hogy esélye sem volt. És nem azért mert ő Király Gabi, hanem, mert mattoltak minket.

Szerintem ha mindenáron felelőst akarsz keresni, akkor konkrétan meg lehet mondani minden gólnál, hogy melyik védő maradt le, hogy a támadó tisztán lőhetett, fejelhetett. jobbára egyéni védelmi hibákból kaptuk a gólokat.


Mint írtam, én sem vagyok nagy rajongója a magyar focinak, de amit letettek az asztalra ezen a 4 meccsen az megsüvegelendő, az elmúlt 30 év lelketlen fantáziátlan játéka után. Persze ettől még nem nyerünk VB-t két év múlva, de hülyeség is lenne azt gondolni.

2016. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodjatok már le a francba .-. Megvan amit akartatok, kiestünk, mit kell még most is gyűlölködni?

Én eddig szörnyen utáltam a focit, egy meccset nem bírtam végignézni, de most a magyarok miatt néztem az EB-t. Aki nem látja a fejlődést a játékunkban az egy idióta barom, vagy vak. Ennyi. Tény, hogy a belgák jobbak voltak, de mégis mit vártok egy olyan csapattól ami a győzelemre esélyes? Mit? Nyilván meg fognak minket verni. Királyról annyit, hogy igenis jó kapus, rengeteg szép védése volt, nem csak ezen a meccsen, az egész EB-n is. Az hogy kihagyott egy 11-est, még nem teszi rossz kapussá, ahogy a portugálok elleni 3 gól sem, tekintve hogy mi is lőttünk nekik hármat, plusz azért megnézném hogy közülletek melyik bambagyerek védené ki mondjuk Ronaldo gólját. 16/L

2016. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
De jó lenne, ha nem okoskodna olyan a fociról, aki az EB előtt azt sem tudta, hogy kézzel vagy lábbal játsszák-e :D Előjött a sok undorító féreg kárörvendeni, mert nem tetszett neki, hogy másnak jó kedve volt. De ne aggódjatok, a normális embereknek még mindig jó kedvük van, mert nem csak a végeredményt látjuk, hanem a teljes képet. Ti meg tehetnétek egy szívességet azzal, hogy elköltöztök messze és visszaadjátok az állampolgárságotokat, mert ilyenekre, mint ti, nincs szüksége a magyar nemzetnek. Ti vagytok azok, akik miatt eddig nem lehetett sok jókedvünk.
2016. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%

Újabb kárörvendő válaszok besavanyodott honfitársainktól, akik az interneten élik ki frusztrációjukat.


Akinek inge, vegye nyugodtan magára :D

2016. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
5%
Ismét sikerült lebőgnünk! Végül is a 4-0 az már majdnem 6-0. Kábé ekkora a különbség a magyar foci és Európa nyugati fele közt. Ami a csoportkört illeti, ott hatalmas mázlink volt, nem a játéktudásunk miatt jutottunk tovább. Ugyanez igaz a selejtezőkre is. Ha nincs 24 csapat, akkor sosem férünk be az eb mezőnyébe. De talán jobb is lett volna, mert akkor nem aláznak így meg bennünket...
2016. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
4%
Végre az utolsó válaszoló... van aki érti.
2016. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
87%

Kedves 10.!


Oké, Király 3-at, aztán 4-et beengedet....De azt elfelejtetted leírni, hogy mennyit védett ki! Te megtuttad volna csinálni??? Nem...


Az EB alatt min. 15 lövést kivédett (csak a vasárnapi meccs félidejében 7-et), úgyhogy nemhiszem, hogy nagyon le kéne oltanod az (amúgy 40 fölötti) nagy szépen teljesítő kapusunkat!

2016. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
85%
Mért vagy pesszimista,kijutottunk,legyőztük ausztriát,izlanddal és portugálokkal döntetlent játszottunk.Miért kellene szégyenkeznünk?
2016. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem vert el ennyire az EB-n senki mint minket Belgium, még is az elvakultak a válogatottunkat isteníti.
2016. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!