Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak nekem unszimpatikus ez a...

Csak nekem unszimpatikus ez a Christiano Ronaldo?

Figyelt kérdés
Ma láttam először játszani, eddig csak azt hallottam, hogy néhány takony hogy isteníti, meg a szokásos ismert focisták kategóriában volt. De amennyit ma láttam belőle, annyira kis köcsög.

2016. jún. 23. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen csak neked, sem az index, sem az origo, de a facebook sem ezzel van tele, hogy Hisztiánó Ronaldo meg Hiszti Kriszti...
2016. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, azt értem, hogy most mindenki utálja. De ez eddig nem így volt, vagy igen?
2016. jún. 23. 01:09
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nemcsak. Én pont ugyanúgy vagyok, ahogy te... :)
2016. jún. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is ilyen volt.egy önző, hisztis kis pöcccs.ha valami nem jön össze az önzősége miatt akko általában a társaot hibáztatja.
2016. jún. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MrPifta ***** válasza:
18%
a szó, amit keresel: apatikus.
2016. jún. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
51%
Azert lehet fikazni de egy vilagklasszis! A tehetsege megvan, es jol is csinalja amit csinal. Az mas kerdes h emberileg milyen. Lewis Hamilton sem lehet emberileg egy kedvelheto ember miota zullik
2016. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Hiába világklasszis,ha jönnek a Magyarok és Böde Daniii zsíros kenyér lesz a csávóból!! :)

Amúgy nekem sem szimpatikus,szerintem túl sokat képzel magáról,persze tudom,hogy megteheti mert ő egy világklasszis de nekem akkor is sok.

2016. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Utsó jól mondja...amugy ez egy hisztis kis pocs...a legszomorubb hogy ez egy senki de evvel keresi a milliárdjait ...
2016. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nekem szimpatikus. Jó dolgokra fordítja a pénzét, inspiráló a története, és tetszik, hogy ilyen maximalista. Valakinek pont ez nem tetszik, de nembaj.
2016. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva, nem egy csapatjátékos. Úgy néz ki, hogy magát körülötte mindenki alárendeli, ő meg csak a saját sikerét kergeti. Szerintem a csapata jobban játszana, ha neki nem engednének ekkora teret. Most annyira nem méltó a nevéhez. Tegnap is mennyi lehetősége volt... Na és igen, kettőször összejött. Persze, ez is nagy teljesítmény, de másoknak kevesebb lehetőséggel és hibával is sikerül. Ráadásul olyan gyerekesen éli meg a kudarcot. Lehetne kicsit nagyobb méltósággal. Valahogy a nagy hírnévhez, nem ez a viselkedés passzol.
2016. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!