Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Magyar létemre nem a...

Ha Magyar létemre nem a Magyaroknak szurkolnék az EB-n?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 22:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Most őszintén. Ki nem sz@rja le hogy kinek szurkolsz.
2016. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 partizana ***** válasza:
67%

"Javítás:


*Magyar "


Ezt te hol olvastad? Istenem :'D És még megmagyarázná a hülyeséget:"D

2016. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
26%

Kis f szopó "Dzsudzsit" utálom mint a szart, a Gera legalább megérdemli ahova jutott. A kis pat kány még egy interjúban egyszer a csaját is lehúzta, kvázi valami olyat mondott a kis porbafingó unszimpatikus törpe hogy "már nem elég jó neki"...

Egyébként meg Izland volt mindíg is a kedvencem függetlenül attól hogy kivel kerültek egy csoportba így nekik szurkoltam, de végül is leikszeltek, nem? C. Ronaldo jelenleg a világ legjobb futballistája, és jó a portugál csapat, így szurkolok nekik, de ha ma nyernek az angolok ma, akkor már a legrosszabb esetben is továbbjutottak a magyarok, ha nem is csinálnak semmit akkor is. Anyám osztrák, tehát kinek kellett volna ott szurkolni?

Egyébként nagy hollandos vagyok, sajnos ők ugye nincsenek ott, viszont imádom még a svédeket (ők szerencsére ott vannak)

Konkrétan szerintem úgy általában a spanyolok meg a franciák a kedvenceim régen, hogyha labdarúgásról van szó...

...most akkor mi a baj ha kinek is szurkolok???

2016. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 partizana ***** válasza:
53%

"...most akkor mi a baj ha kinek is szurkolok???"


Ez szerinted egy értelmes mondat?


Egyébként a logikád alapján már általában nem tudnál szurkolni a negyeddöntőtől kezdve egy Európa-Bajnokságon sem. Az osztrákokon kívül nem mondtál egy értelmes érvet sem, az igazság az, hogy szánalmas vagy.

2016. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Muráti József (csakhogy megörökítsem a a neved, te fekália, mielőtt elrejtenéd, már ha tényleg így hívnak te nyomoronc)


Mit ártottak neked a focisták? Mi a baj Dzsudzsák kijelentésével?

Szánalmas lúzer vagy. :D

2016. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9%

Az utóbbi tipikus focidrukker. IQ-ja is annyi, lásd: "mi bajod a Dzsuzsák kijelentésével"

Ez az akinek aztán lehet magyarázni...

2016. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

A 3-as meg a 15-ös ugyanaz a 61%-os gyerek.

Így már értem a szintet

2016. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Gina Lollobrigida válasza:
Igen 1 bit (az is sok)
2016. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon mellé lőttél nem vagyok drukker, a klubfoci nem is érdekel... de biztos én vagyok az idióta, és nem az, aki a saját hazája focistáit gyalázza orrba-szájba, holott nem is ismeri őket.
2016. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy, nem is voltál magyar.


Annak is jelentés értelme van, hogy nagybetűvel írod a magyart, szóval kilóg a lóláb, kérdező.


És itt volt szemléltetve a Muráti válaszában a hazai svábok óriási értéke. Van akinek egy osztrák -lehet, hogy csak állampolgár - anya is elég, másoknak egy teljes nemzetiségi család sem a hovanemtartozáshoz.


Hajrá, magyarok!

2016. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!