Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hagyjam abba a focizást inkább?

Hagyjam abba a focizást inkább?

Figyelt kérdés

Focista vagyok, egy kisebb csapatban játszom.

Mindenem a foci, 4 éve focizom.

Időközben észre vettem, hogy annyira nem bírom, hamarabb elfáradok, a szívem nagyon erősen ver.

Elmentem orvoshoz, kiderült hogy szívritmus zavarom van, plusz kell járnom orvoshoz mert gyenge a szívem.

Nem szeretném abba hagyni a focit ez miatt.

Valaki valamilyen tanács?

21\L



2016. máj. 10. 17:42
 1/3 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok csak 17 vagyok és fiú. Nekem az orvos azt mondta, hogy ne végezzek semmi megerőltető sportot és a tornaórákra kaptam egy igazolást, hogy nem szabad többet tornásznom. Most eléggé magam alatt vagyok, mert fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magammal, mivel egyszerüen imádok focizni, futni, hosszú távokat biciklivel letekerni...
2016. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem is ezt mondták, hogy ne erőltessem meg magam...

De attól nem hogyom abba a focit,

Kicsit vissza veszek belőle, úgy csak nem lesz baj, amúgy is sport az meg jó az embernek. :)

2016. máj. 10. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csapattársam, kiskora óta focizik, neki is szívritmuszavara van, de folytatta, nagyon ügyes :) de futós edzéseken meg szokott állni, ha érzi, hogy rosszat tesz
2019. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!