Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focimeccs előtt mennyivel...

Focimeccs előtt mennyivel hagyjam abba a kemény edzést, hogy ne legyek fáradt a mérkőzésre?

Figyelt kérdés
Pénteken egy felkészülési meccset játszunk és fontos lenne, hogy jó benyomást keltsek. Edzek a csapattal is de magamtól is. Járok rendszeresen futni, konditerembe, és a közeli focipályán is szoktam gyakorolni. A kérdésem tehát az lenne, hogy hány nappal előtte hagyjam abba a kemény edzéseket illetve egyáltalán kell-e rápihenni a meccsre? Vagy mintha az is egy edzés lenne vegyem úgy? Tudnátok tanácsot adni? Mondjuk ez egy amatőr csapat ahol játszom, de szeretném ha jó véleménnyel lennének rólam és nem akarok lomha lenni mert túledzettem magam. Köszönöm előre is a válaszokat! 20 ffi

2015. jún. 15. 16:01
 1/3 anonim válasza:

én előtte való nap szinte biztosan nem edzenék, a hét elején is csak könnyedebben (nem akarsz sérülést a meccs előtt). Lábazást hétfőn talán, de utána semmiképp, nekem van, hogy két-három nap múlva rosszabb, mint egyből utána. Két nappal a meccs előtt egy könnyedebb vállazás még beleférhet, de biztos nem aznap kellene megdönteni a felhúzás rekordot.

Egy szó mint száz. Aznap semmiképp ne edz, előtte való nap sem javaslom, két nappal korábban még lehet, előtte meg csak a sérülésre kell figyelni. (feltéve, hogy alszol és eszel eleget)

2015. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2015. jún. 16. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én két napot szoktam előtte pihenni, ha ilyen van, és akkor olyan leszek mint a gömbvillám:)
2015. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!