Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Max Meyer-ből a...

Szerintetek Max Meyer-ből a Schalke 04 fiataljabol a későbbiek során nagy sztár lesz?

Figyelt kérdés
Aki követi a Bundesligát azon belül a Schalkét az tudja kiről van szó.
2016. márc. 31. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Túl sok jobb német származású / Bundesligában játszó játékos van a posztján.
2016. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem már most az egyik kedvencem. Igazad van sokan játszanak a posztján de gyors cselez ha kell és a multkoraba elküldött pár távoli bombát is.
2016. márc. 31. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztár nem lesz. A német játékosok sohasem sztárok. Viszont, hogy kiemelkedő képességű labdarúgó lesz-e, akit csodálni fog a világ az egy jó kérdés. Mindössze 20 éves, tehát ideje van még és Bundesligaban már letette a névjegyét jó bőven. Én személy szerint sokat várok tőle, ahogyan korábban mondjuk Draxlertől és Götzetől is sokat vártam. Utóbbi kettőtől nem kaptam meg még azt, amire számítottam. Talán Meyertől megfogom, de szerintem neki is egy nagyobb csapathoz kellene mennie. Dortmund vagy Bayern. Ott talán többet kitudnának hozni belőle egy megfelelő szakmai stábbal. Nem azt mondom, hogy a Schalkénál rossz minden, de az előbb említett két csapat többet tudna adni neki és ez fordítva is igaz lehetne.
2016. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az általad említett két játékosról annyi hogy Gotze az idei szeont nem nézve elég jó ahogyan szerintem Draxler is. A schalke nal sztem jobban tud fejlődni mert a Bayernnek 4 szélsője van jelenleg és a Dortmund kerete sem gyenge.
2016. ápr. 1. 06:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Götze azért már tavaly is kapott éles kritikákat. Draxlernek kb. a 12/13-as szezonja volt olyan, hogy na ez igen. Bár az idei eddig jól néz ki, de árnyékot vet rá a Wolfsburg bajnoki szereplése. Meyer müncheni vagy dortmundi szereplését pedig úgy értettem, hogyha ott jutna rendszeres játéklehetőséghez, akkor sokkal nagyobb király lenne. Lásd Coman a Bayernnél. Juvénál nagyjából leírták, most meg a Liga legjobb fiatal játékosa. Természetesen most sem a Darazsaknak, sem pedig a Bajoroknak nincs szüksége Meyerre. Egy-két év még a Schalkéban jót tehet neki, de ugyanakkor bele is szürkülhet. S most megint csak Draxlert hoznám példának. Ahogy annak idején leírták, hogy milyen jó játékos lesz meg minden és kb annak a 3/4-e valósult meg. De, hát van még idejük bizonyítani bőven. Nagyon fiatalok még. A Schalkénak jót tenne egy BL szereplés. Ott bizonyíthatnának Sanéval együtt, esetleg Avdijaj-al kiegészülve. Akit megjegyzek szintén hatalmas csodagyerekként mutattak be anno, de még neki sem volt meg az áttörés. Bár a Sturm Grazban nem szerepel rosszul. Mindenesetre a Schalke teli van jó fiatal spílerekkel, de az áttörés, ami hiányzik. :)
2016. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!