Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol van nekem jövőre ideális...

Hol van nekem jövőre ideális hely ahova járhatok focizni?

Figyelt kérdés
Én Maglódi játékos vagyok 13 éves és szeretnék máshova járni ahol jól bánnak velem és nem csak Magyarországon lehetne focizni hanem ki lehet menni azzal a klubbal más országba pl Szlovákiába vagy valahova az az egyetlen álmom hogy ne kelljen jövőre ide járnom ehhez az edzőhöz én jobbat akarok csak a lényeg hogy Pesten legyen valahol Pest megyében valaki tud valami jó helyet?Kérlek segítsetek mert fontos lenne!!!!!!!!!!!!!!Előre is köszi.
2010. ápr. 4. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapesti csapat?

Honvéd, Vasas, MTK elég jók!

2010. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam rá csak nem tudom hogy kimennek e külföldre nekem olyan hely kell.
2010. ápr. 4. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az ország legjobb utánpótlás csapatai, ha meg akarsz tanulni focizni, akkor itt kéne játszanod. Külföldre ráérsz kimenni 16-18 éves korodban.
2010. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom csak van egy csapattársam aki eljár Pestre is edzésre és ők kimennek Görögországba is tornákra meg mindenhova csak ahhoz a csapathoz én túl nagy lennék.
2010. ápr. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!