Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 21 éves vagyok, teljesen az...

21 éves vagyok, teljesen az alapoktól, minden rutin nélkül szeretnék elkezdeni valamilyen labdajáték edzésre járni, létezik öregebb korosztályban amatőr csoport?

Figyelt kérdés
A helyzetet fent már leírtam, 10 éven keresztül úsztam, aztán pár év kihagyás után most szeretnék elkezdeni kézilabdázni. A kérdésem az lenne, hogy létezik-e az én korosztályomnak megfelelő amatőr edzés, ahol megtanulhatom az alapokat, és felzárkózhatok hozzájuk... Nem szeretnék profivá válni, ennyi idősen már nagyon esélyem sincs rá, azzal már bőven megelégednék, ha rutinosabb játékosok között is labdához tudnék jutni, nem tűnnék nagyon bénának, és tudnám élvezni a játékot...
2015. dec. 18. 11:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!