Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nehezen tudok beilleszkedni...

Nehezen tudok beilleszkedni az új focicsapatomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, 4 éves korom óta focizom mindennap, de eddig nem jártam eddzésekre...Az iskolám lány focicsapatában voltam ami katasztrófa... A közeli városban van egy profi futball csapat, ahova az edző hívott. Vasárnap elmentem meccsre, ahol berakott és 1 gólt rúgtam...de ez előtt amikor csak néztem az előző meccseket, lent a fiúk elkezdtek csúfolódni velem, nevettek a szemembe. Tegnap elmentem edzésre, láttam, hogy ők már ott vannak és mondják egymásnak: "Hát ez meg mit keres itt", "Biztos eltévedt " meg sok csúnya szavat használtak...A többség valamiért piszkál, de nemértem miért...egy rossz szót nem szóltam hozzájuk.

Barátkozó típus vagyok, de ezekkel valahogy nem tudok....Az eddzésen már rosszul teljesítettem, mert ellenük játszottam és eszembe jutottak a csúfolódások és máris elvetté a figyelmemet. A lányokat, pedig nem merem megszólítani. Bevallom szégyenlős vagyok...nem is tudom miről tudnék beszélni velük :c

Valaki tudna adni tippeket? :c

Köszönöm előre!!



2015. dec. 15. 08:29
 1/1 anonim válasza:
Én egy 16 éves lány vagyok és teljesen megértelek. Engem is értek csúfolódások még általánosba, és nagyon rossz volt főleg azért mert rám száll kb a fél felső tagozat. Én sem tudtam emiatt jól felelni az osztály előtt. Ha egy-két ember csúfol valakit akkor általában meg tudja védeni magát azt ember, de a sokan rá szállnak akkor lehetetlen. Azt javaslom (én nem értek ugyan hozzá) de keress 18 20 év körüli tagoktól álló gyengébb focicsapatot hiszen a nagyobbak nem olyan csúfolódósak. Bár lehet hogy nincs is ilyenre lehetőség de én tényleg nem értek a focihoz
2015. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!