Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen játékok vannak testneve...

Milyen játékok vannak testnevelési órára ami a mozgással kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Kitalálta a tesi tanár hogy mindig minden csütörtökön egy embernek játékot kell keresni és aki vezeti a játékot annak az óra végén választ valakit az az ember és engem választottak nem találok semmi játékot ezért pls létsziii írjatok elöre is köszi a válaszokat!! :)

2015. nov. 19. 19:11
 1/3 anonim válasza:

tűz-víz-repülő (szerintem ismeritek)

akkor van a "pados kidobós" mi így hívjuk, ez annyi, hogy a tornateremben a padokat, ha van, keresztbe teszitek, két csapatra kell osztani az osztályt, és mindenkinél kell hogy legyen labda. az a csapat nyer, ahol utoljára maradt valaki



remélem segítettem :D

2015. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik kedvenc tesi óra emlékem: körbeálltunk, és labdát dobáltunk egymás között (össze-vissza, de úgy, hogy körbe menjen, szóval mindenki pontosan egyszer kerüljön sorra). Tehát kialakult az embereknek egy sorrendje, ezt a dobálási sorrendet kicsit gyakoroltuk.


Pár kör után elővettünk még egy labdát, aztán egy harmadikat is, így már több labdát dobáltunk körbe egyszerre. Olyan 5-6 labdáig bírtuk, kb. 10-en lehettünk. Állítólag nagyon jól nézett ki kívülről.


Persze ez nem egy nagyon futkározós játék, de jó képességfejlesztő és közös sikerélményt ad.

2015. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zsinórlabda: olyasmi, mint a röplabda, de nem ütögetni kell a labdát, hanem dobni és elkapni. Ugyanazok amúgy a szabályok (ha leesik a labda, akkor a túloldal pontot kap). Általános iskolás korunkban szerettük, mert a röplabdás ütögetéshez még nem voltunk elég ügyesek.
2015. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!