Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Chlsea-Inter Newcastle-Scuntho...

Chlsea-Inter Newcastle-Scunthorpe Szerintetek?

Figyelt kérdés
Melyikük nyer? És ezen a héten (kedd, szerda, max. csütörtök) milyen meccseket éredem megtenni Tippmixben? Létszi segítsetek. Ti miket fogtok esetleg megrakni? Köszi a válaszokat!
2010. márc. 15. 10:57
 1/5 anonim válasza:

Chelsea - Inter meccsen bármi lehet, de mivel én CFC drukker vagyok, így 100%, hogy a hazai csapatot tenném meg.

Másik meccsen pedig szerintem egyértelműen a Newcastle az esélyesebb, és ha minden a papírforma szerint alakul, akkor nyernek.

Üdv!

2010. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2010. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Chelsea-Interen hazait játssz, csak úgy, mint a Newcastle United-Scunthorpe-ön. Amúgy, ha kellenek fogadási tippek, használd az oldalam: www.fogadasitipp.blogspot.com! Hamarosan írni fogok tippeket holnapra, illetve holnap utánra.
2010. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

énis cfc drukker vagyok, de azért ez elég necces. minden esetben győzne a cfc de ez a legrosszabb kombináció.

1. murinho - még sose kapott ki a bridge-en

2. bazi sok sérült. pl nem Cech véd de mégcsak nem is Hilario hanem a 3. számú kapus. Sérült a legjobb vkp Essien, a legjobb balhátvéd Ashley, ráadásul a helyére nincsen nevezve senki, szóval ha Zshirkov nem épül fel rendesen akkor megint Malouda fog balhátvédet játszani, aki meg inkább szélső és csatár mint védő. Aztán hadd ne soroljam tovább a sérült kulcsjátékosokat, mert már ezek már elég nyomós érvek.

És mi van az inter ellen? múlt hétvégén kikaptak. nagy ügy, ígyis toronymagasan legjobbak + esélyek az serieA-ban..

Ha valamikor az inter meg tudja verni a Chelseat akkor az most van, ráadásul 6os szorzót adnak rá. Én cfc drukkerként is ezt tenném meg (persze nem játszom, és nagyon remélem hogy nem lesz igazam!)

2010. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1.Inter,2.Newcastle.
2010. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!