Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miből lehetne házilag masszív...

Miből lehetne házilag masszív teniszhálót készíteni ami a szeles időt is bírja?

Figyelt kérdés
Van egy jo kis pálya amit nem használ senki csak háló kéne oda de az meg tul drága. Hátha csinált már valaki rendes méretű teniszhalot a segítséget előre is köszönöm.

2015. jún. 4. 11:22
 1/1 Mucsi a vizes válasza:

Üdv.

jó régi a hozzászolásod most nézem, de ha még nem késő

akkor én a rasel hálót ajánlanám, gazdaboltban nagyobb obiban kapni,10-20 50 méteres tekercsben. én most vettem 10métert 90% árnyékolással ez viszonlag sűrű erősebb és a szél is átfúj rajta.kiszállitva 4500 ért.

anyagok

-háló 4000

-drótkötél pvc bevonatos 13m 1850

-Huzalfeszitő 400

-szoritók 100 4db

-vastag vászon 120centi 10 centis csikokra vágva 2200ft ez a (háló teteje)

ez igy kb 9ezer forintra jön ki.

szerencsére kárpitos vagyok és van egy profi ipari képem amivel meg tudom varrni.

ennél olcsobbat nem tudtam kitalálni.

kiszámoltam 300/350 méter polipropilén kötél kéne a háló megkötéséhez és már az 14000 ezer maga az anyag plussz vászon, sodrony.... érthető miért ilyen drága a gyári!

remélem másnak is tudtam segíteni.kérdésekre szivesen válaszolok.még az én hálóm is készűl jelenleg, de szerintem jólessz :)Üdv Attila

2017. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!