Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írnátok foci cseleket?

Írnátok foci cseleket?

Figyelt kérdés

Nem a freestyle focira gondolok, mert azok túl figuráznak, arra nincs idő a pályán, mert megunják, és jobbik esetben alám rúgnak. Ugye a rendes foci titka a gyorsaság, labdakezelés, helyezkedés stb.

De a rendes focihoz is vannak cselek, ami minél egyszerűbb annál jobb, de nem találok, csak túl bonyolultat, mondjuk olyanokra gondolok, mint a Puskás-csel.

Ilyen egyszerű, de nagyszerű cselekből írnátok minél többet? Csak a nevük kell, amivel youtube-on rá tudok keresni.

És nem csak olyat, amivel támadni lehet, hanem pl. passz cselt, hogy egy rövid csel után lepasszolok, persze trükkösen, vagy ilyesmik.

Szóval értitek.



2015. máj. 21. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak szimplan huzd el a vedo mellett jobbra vagy barra. lenyeg h gyors legyel, es a megelelo pillanatban,es akkor bevalik:)

15/L

2015. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

a cselt nem írni kell :D

azt mondod írjam le, hogy hogyan cselezz? :D

tényleg ennyire buta vagy?

2015. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyet értek az első válaszolóval . Én is tudok focizni bár nem vagyok csapatba a cseleimet a suliban az olyanok másolják akik csapatban vannak. Igy én is váltottban elég gyors vagyok ezért elég ha szimplán elhuzom balra vagy jobbra.Ha tudsz kötözni ( én például amikor megindulok bárkinek be adom a kötöt) akkor azzal is elég látványos leszel.Gyorsaság labdakezelés ennyi kell ( Messi se tud többet :D ).
2015. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ja és SOHA ne nézz videot a cselröl én se néztem soha. Elöző válaszolo voltam
2015. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket tudom -.-


Pont azért írtam hogy minél egyszerűbbeket, amiket csak hetente egyszer beadsz azt kész, nem azért tettem fel a kérdést, hogy figurázzak, hanem tudjam őket, Messi se használja, de biztos tudja.


Továbbá ki beszélt arról, hogy írd le a kib*szott cselt?

Azt kértem, ÍRJATOK CSELEKET, és videót is hozzá, mert a nevet leírod ugyan, de tudjam, hogy hogy néz ki, megnézem egyszer, abból ötletet tudok szedni, és lehet hogy saját cselt is fel tudok építeni.


Ennyire nincs szövegértése senkinek, de felb*sztam az agyam

2015. máj. 25. 18:25
 6/8 A kérdező kommentje:
És olvassátok már el a kérdésben a második soromat, a k*.rva életbe
2015. máj. 25. 18:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt is írtam, hogy csak a nevük kell,
2015. máj. 25. 18:27
 8/8 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, olyan flegmán írtad, hogy tényleg ennyire buta vagy?


Te mi jogon állítasz ilyet, amikor el se olvasod a kérdést?

2015. máj. 25. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!