Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írnátok olyan cseleket amik...

Írnátok olyan cseleket amik beválnak és nemkell hozzá gyalogkakukknak lenned?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves magas srác vagyok. Nem vagyok egy focista alkat. Alapból nemvagyok valami hiperszuepr gyorsfutó, de nagyon idegesít, hogy ha egyszerűen egy védővel szemben találom magam esélytelen hogy átjussak rajta.
2009. szept. 4. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
HA nem vagy focista alkat miért izgat ez ennyire, hogy nem tudsz átjutni a védekező játékoson. De szerintem próbálj meg egy biciklit, vagy ha figyelmetlen a bekkelő játékos adj neki egy kötényt, vagy old meg erőből a dolgot.
2009. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Iabda náIIad és ha terpeszben vagy pI jobb IábodnáI a Iabda a baIt pedig kiteszed oIdaIra és úgy induIsz eI könnyebb a Iába között átrúgni mert oIdaIra várja és te már szaIadsz is meIette a Iabdáért . PróbáId párszor hátha sikerüI
2009. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2009. szept. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!