Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Otthon győzni fog a Fiorentina...

Otthon győzni fog a Fiorentina a Verona ellen?

Figyelt kérdés
Tabella alapján győzniük kellene de én nem nagyon bízok az olasz fociban meg mások is mondják hogy csak hülyék fogadnak olasz focira.

2015. ápr. 19. 23:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

# 10

Ilyen okosságokat én is tudok írni nem egyet...

Tudod van olyan is hogy mondjuk egy csapatnál lesérül vagy tiltás alatt van egy vagy több kulcsfontosságú játékos aki(k) nélkül már nem olyan a csapat.Ilyenkor berakják helyükre a cserejátékosokat és nagy esélyel ki is szokatak kapni.

Vagy van hogy egy csapat első helyen ál behozhatatlan előnnyel és az edző berekja a cserejátékosokat had játszanak ők is és kikap valamelyik utolsó helyen álló csapatól aztán nesze neked elment a 1.3 alatti odss

2015. ápr. 24. 12:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy ez mindig bejön. Nem is jön be mindig, ideig-óráig jó, de mák kell ehhez is, mert szerencsejáték. Ebben is hosszútávon csak a bank nyerhet. (Mondjuk amire az oddson kívül mindig figyeltem az az, hogy mennyire kell a pont az adott csapatnak.)
2015. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!