Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Otthon győzni fog a Fiorentina...

Otthon győzni fog a Fiorentina a Verona ellen?

Figyelt kérdés
Tabella alapján győzniük kellene de én nem nagyon bízok az olasz fociban meg mások is mondják hogy csak hülyék fogadnak olasz focira.

2015. ápr. 19. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs bombaformában a Fio, a Napoli és a Juve ellen is nagy verést kaptak, hétközben az EL-ben is szenvedtek. Ők az erősebb csapat, de nagy pénzt én nem mernék tenni rájuk, főleg hogy a Hellas elég sok gólt lő, a Fionak meg hátul vannak gondjai.
2015. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt tegyük hozzá hogy a Napoli most amúgy is nagyon jó formában van Wolfsburgot elég keményen elverte.
2015. ápr. 19. 23:52
 3/12 anonim ***** válasza:
A focira fogadás is egy ugyan olyan szerencsejáték mint a lóverseny meg a lottó. Vagy győz, vagy nem.
2015. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem erre voltam kíváncsi!

Azért ne hasolítsuk már össze a sportfogadást a a lottóval ahol véletlenszerűen húznak ki számokat és a variációk lehetősége több millió!

Amikor még a munkám megengedte egész nap tudtam böngészni az interneten külömböző külföldi sport elemző oldalakat meg statisztikákat nézni csapatokról játékosokról akkor másfél hónap alatt összeszedtem 90 ezeret(igen ebbe beleszáloltam a veszteséget is)

Sportfogadáshoz kevés a "szerencsemix zöld újság"!

Volt kollegám is 10-12 meccseket játszott és mindig ilyen 2-3 meccs ment el neki ami szerintem jó arány de az a 2-3 meccs is azért ment el mert mindig belerakott olyan meccseket ahol két elég jó csapat játszott egymás ellen "csak győzni fog"alapon...

Sok ember van aki szidja a tippmixet meg a sportfgadást mert nem tud nyerni benne nem jönnek be a nagy tutijai meg a papírformájai mert nem néznek rendesen utána a dologoknak, nagyon sok meccsenél pedig meg lehet látni az okot hogy métr ment el vagy mért fog nagy esélyel veszteni tutija meg a papírforma meccsei...

A lóverseny meg egy nagy bunda az egész ott előre lefixált eredmények vannak arra csak tényleg a hülyék fogadnak!

2015. ápr. 20. 01:33
 5/12 anonim válasza:

Olasz focira soha nem fogadnék!!!


Párszor megjártam velük, na meg ki is derült ez meg az az olaszokról.

2015. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Amikor még a munkám megengedte egész nap tudtam böngészni az interneten külömböző külföldi sport elemző oldalakat meg statisztikákat nézni csapatokról játékosokról akkor másfél hónap alatt összeszedtem 90 ezeret(igen ebbe beleszáloltam a veszteséget is)

Sportfogadáshoz kevés a "szerencsemix zöld újság"! "


Nulla sporttudással, nulla idővel és nulla forint befektetésével én is csináltam 3 hét alatt 3 euróból 10-et (ingyenes kupont kaptam, vagy mi a fenét). Tudod mi volt a nyerő taktikám? Fogtam a tök egyértelmű meccseket, amiken ilyen 1.3-mas meg az alatti szorzók voltak és szépen megraktam külön-külön olyanból naponta 10-et. Ha elment aznap 1-2 akkor se volt semmi, mert a többi kompenzálta. Szerencse játék ez is, kicsiben lehet nyerészkedni, de azt ne várd már, hogy 90 ezer forinttól hasra vágjam magam. :D

2015. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 6

Mr.Felvágós :D

2015. ápr. 23. 21:54
 8/12 A kérdező kommentje:

# 6

Még a legelején én is próbálkoztam ezzel az 13.-as odds alatti módszerrel de sorra mentek el.

2015. ápr. 23. 21:56
 9/12 A kérdező kommentje:

# 8

*

1.3-as odds alatti

2015. ápr. 23. 21:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod min múlik egy meccs legalább fele részben? Azon, hogy aznap milyen lábbal keltek fel fel a fiúk/lányok és hogy milyen a szerencséjük. Ezt pedig te se tapasztalatból, se elemzéses cikkekből nem mondod meg. Az hogy Xy csapat megverte Z csapatot egy hete rohadtul nem jelent semmit.


Ha ez nem szerencsejáték lenne, akkor minden utcasarkon fogadásból milliomos emberekbe kéne botlanom.

2015. ápr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!