Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet hogy nem itt kéne...

Lehet hogy nem itt kéne feltennem a kérdést, de vágjunk bele! Az lenne a kérdés, hogy más is járt-e már így, mint én? (lent)

Figyelt kérdés
2 éve kézilabdázok. Azelőtt 2 évig szinkron úsztam. Most is váltani szeretnék. Lovagolni akarok. Az a helyzet, hogy szeretem a kézilabdát, de így furcsa az egész. Együtt dolgozni másokkal... Akik nem biztos, hogy szeretnek és "elviselnek". Megy is a játék, de... lehet, hogy nincs túl sok önbizalmam...Ja és a természetem nagyon lobbanékony, s így ez a sport még jobban kihozza belőlem... Alapvetően félek és stresszelek. Csak, ha felmegy az agyvizem akkor vagyok ideges( de ez nem szimplán idegesség).Sajnálom, ha rosszul fogalmaztam. Majd kérdezzetek! :) Első sorban a tapasztalataitokra lennék kíváncsi... :)

2015. ápr. 19. 17:26
 1/2 anonim válasza:

Én ugyan így voltam a kézivel:)

Ha van hozzá tehetséged akkor szerintem csináld még egy darabig mert lehet hogy most éppen nincs kedved csinálni de lehet hogy 1-2 hónap múlva már lesz:)

De az se baj ha abbahagyod mert majd úgy is érezni fogod hogy mit kell tenned:)

Ha pedig nem bírnak akkor nem kell foglalkozni vele mert egy idő után úgy is kialakulnak a normális kapcsolatok.

Én biztatlak hogy AZT TEDD AMIT A SZÍVED DIKTÁL:)

2015. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)sokat segítettél! Végül mindent csinálni fogok. Csak félnek a szüleim hogy lesérülök.
2015. ápr. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!