Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki az 5 legjobb...

Szerintetek ki az 5 legjobb focista a történelemben?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék más véleményére és cáfoljátok meg a listámat, ha így gondoljátok, de véleményem szerint így van:

1.Pelé

2.Maradona

3.Johan Crujiff

3.Messi

4.Puskás Ferenc

5.C.Ronaldo


Nagyok még: Ronaldinho,ronaldo,zidane

kíváncsi vagyok más szubjektív véleményére



2015. ápr. 7. 21:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen listákkal sokszor csupán az a baj, hogy ledegradálja a nem támadó poszton levő játékosokat. Úgymond semmibe veszik a hátrébb helyezkedőeket. Én viszont mindig is többre értékeltem a védekező játékosokat, úgyhogy most is egy sokak számára biztos nagyon érdekes társaságot írok le.


1. Lev Jasin

2. Franz Beckenbauer

3. Paolo Maldini

4. David Alaba

5. Philipp Lahm


Egyikük sem volt az a tipikus gólvágó, de kétségkívül ott vannak a világtörténelem legjobbjai között.

2015. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hidd el, mindenkinek más listája lenne. Az első hárommal egyetértek, bár Maradona jobb volt Pelénél. Viszont Messi nem ilyen jó, túl van hype-olva, CR meg pláne nem. CR örülhet, ha majd bekerül egy top 20-as listára. Puskás sem ennyire jó azért, hogy 4. legyen. Szerintem a negyedik Di Stefano. Utána jöhet Ronaldo (brazil), Beckenbauer vagy Puskás.
2016. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem így van

1. Ronáldinyo

2.Pelé

3.puskás

4.brazil ronáldó

5. Van persi

2016. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
fúj Messi Fúj CR7
2017. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1. Puskás Ferenc

2. Puskás Ferenc

3. Puskás Ferenc

4. Puskás Ferenc

5. Puskás Ferenc

2017. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!